REKLAMA

Poszukiwany ukochany

tytuł oryg.: THE NO-SHOW
autor: Beth O'Leary
przekład: Małorzata Stefaniuk
wydawnictwo: Albatros
kolekcja: Mała czarna
wydanie: Warszawa
data: 8 lutego 2023
ISBN: 978-83-6751275-6

Inne formy i wydania

  2023.02.08

Inteligentna, genialnie zabawna, chwytająca za serce!

Rollercoaster emocji - komedia romantyczna o niepewności uczuć i pułapkach, jakie zastawia na nas miłość, kiedy najmniej się tego spodziewamy.

Najbardziej ambitna jak dotąd powieść autorki, która bawi i wzrusza do łez!

Trzy kobiety. trzy randki. jeden nieobecny mężczyzna.

Godzina 8:52

Siobhan niecierpliwie czekała na wspólne śniadanie z Josephem. Była zaskoczona, że je zaproponował, bo zazwyczaj spotykają się późnym wieczorem w jej pokoju hotelowym. Śniadanie z Josephem w Dzień Świętego Walentego musi coś znaczyć. Tylko... gdzie on się podziewa?

Godzina 14:43

Miranda ma nadzieję, że walentynkowy lunch z Carterem będzie doskonałą okazją, by uczcić jej nową posadę. To dla niej nowy początek i znak, że jej dorosłe życie wreszcie zaczyna się układać: od pięciu miesięcy spotyka się z Carterem i ich związek zaczyna wyglądać naprawdę poważnie. Tylko... dlaczego jeszcze go nie ma?

Godzina 18:30

Joseph Carter zgodził się udawać chłopaka Jane na przyjęciu zaręczynowym jej koleżanki. Nie znają się długo, ale ich przyjaźń szybko stała się najjaśniejszą stroną nowego życia Jane w Winchester. Joseph przyrzekł, że tego wieczoru przybędzie jej z odsieczą. Tylko... dlaczego nigdzie go nie widać?

Poznajcie Josepha Cartera.

Jeśli tylko uda wam się go znaleźć.

"Wielu pisarzy potrafi sprawić, by czytelnicy czuli się dobrze. Dzięki książkom O'Leary czytelnicy zaczynają myśleć." Gillian McAllister

"Ta książka to klejnot. O'Leary lawiruje między wątkami z wdziękiem i czułością. Wprost nie można się oderwać od tej ciepłej i uroczej lektury!" Lindsey Kelk

"Świeża i zaskakująca. Inteligentna powieść, którą pokochają czytelnicy!" Caroline Hulse

"Beth O'Leary to rzadki klejnot. Jej książki to barwny kalejdoskop emocji, zmieniających się z minuty na minutę, a ,,Poszukiwany ukochany" bije na głowę wszystkie komedie romantyczne. Niesamowity talent autorki rozkwita w tej dowcipnej, czarującej i głęboko poruszającej powieści. Urocza książka, jestem w niej bez pamięci zakochana." Emily Henry

"Beth O'Leary pisze dowcipnie i z wielką wrażliwością. Jej ,,Poszukiwany ukochany" to pomysłowa i krzepiąca romantyczna historia - dotyka spraw ważnych, choć napisano ją w lekkim i swobodnym stylu."

Sophie Kinsella

"Świeża, zaskakująca i bardzo inteligentna powieść o emocjach, których wszyscy doświadczamy i które można uznać za uniwersalne. ,,Poszukiwany ukochany" bawi i wzrusza i nie pozwala oderwać się od lektury - to naprawdę wyjątkowa książka."

Holly Miller

"Ta książka w równym stopniu jest komedią romantyczną, co ekscytującą zagadką kryminalną - nieprzewidywalna historia o drugich szansach, które daje nam los."

E! News

"Wyśmienita robota! Beth O'Leary napisała czarującą, z życia wziętą powieść romantyczną, ale nie bała się zajrzeć w mroczne zakamarki życia swoich bohaterów. "

Shelf Awareness

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA