REKLAMA

Podwójna katastrofa. Cykl Piękna katastrofa. Tom 3

nowość
autor: Jamie McGuire
wydawnictwo: Albatros
wydanie: Warszawa
nowość: 17 maja 2023
forma: e-book (epub, mobipocket)
liczba stron: 336
ISBN: 978-83-6775809-3

Niecierpliwie wyczekiwana kontynuacja ,,Pięknej katastrofy" - międzynarodowego bestsellera i fenomenu wydawniczego. Pełna namiętności i pasji opowieść o dalszych burzliwych losach bardzo grzecznej dziewczynki i bardzo niegrzecznego chłopca i ich gorącej miłości, która narodziła się na przekór zdrowemu rozsądkowi.

Akcja książki zaczyna się dokładnie tam, gdzie kończy się historia opisywana w ,,Pięknej katastrofie". Nowożeńcy Travis i Abby Maddox wracają z Las Vegas, mając nadzieję, że pewnego dnia tragiczny pożar Eastern State University stanie się mglistym wspomnieniem. Ale kiedy na uczelni pojawiają się agenci FBI, przyjaciele szybko stają się wrogami, a Maddoxowie zaczynają przeczuwać, że ich szczęśliwe życie wkrótce stanie w płomieniach.

Napisana przez Jamie Maguire ,,Piękna katastrofa" przyczyniła się do powstania gatunku powieści new adult. Ekranizacji książki podjął się Roger Kumble, który ma w dorobku przebój kinowy ,,After 2". W rolę Travisa wcielił się Dylan Sprouse, a w postać Abby - Virginia Gardner. Konty?nuacja powieści, ,,Chodząca katastrofa", zadebiutowała na 1. miejscu list bestsellerów ,,New York Timesa", ,,USA Today" oraz ,,Wall Street Journal".

,,Czytałam jak w ekstazie!" Michelle Hollowell, Goodreads

,,Czekałam na tę książkę niecierpliwie i nie zawiodłam się - ale emocje! Śmiech, łzy, niedowierzanie - każda strona jest niespodzianką, a tej pary nie da się nie kochać!" Katherine Abdallah, Goodreads

,,Miło jest patrzeć na dojrzalszą miłość Travisa i Abby i móc kibicować im w zmaganiach z nowymi problemami, w jakie się pakują". MidnightBookish, Goodreads

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA