REKLAMA
Plaża w słoiku po kiszonych ogórkach
| autor: | Joanna Fabicka |
| wydawnictwo: | Świat Książki |
| wydanie: | Warszawa |
| data: | 19 września 2018 |
| forma: | e-book (epub, mobipocket) |
| liczba stron: | 320 |
| ISBN: | 978-83-8139210-5 |
Inne formy i wydania
| książka, okładka miękka ze skrzydełkami | 2018.09.19 |
| e-book (epub, mobipocket) | 2018.09.19 |
Świat poszedł do przodu: mąż robi karierę, dzieci weszły w okres burzy i naporu, teściowa jak na złość wciąż jeszcze żyje. I tylko ty zostałaś w domu - w rozdeptanych kapciach i w związku ,,2 plus 2 plus kredyt minus namiętność". Jedyne, czego się dorobiłaś, to dodatkowy kilogram na każdy rok małżeństwa, spadek libido i praca w prowincjonalnym domu kultury.
Szlochasz, słuchając oldskulowej muzyki, kochasz się w facecie, który nosi satynowe ciuchy i nie żyje od trzydziestu lat, a w nocy śnisz o kotletach schabowych. Rodzina najchętniej założyłaby ci kaganiec.
Brzmi znajomo? Myślisz, że tylko ciebie to spotkało? Poznaj Grażynę, czterdziestolatkę z widokiem na klimakterium. W tym wieku wypada już pomału czołgać się w stronę cmentarza, jednak kiedy na drodze do grobu stanie ci rockowy muzyk z kryminalną przeszłością i elektroniczną obrożą na nodze wiedz, że nadciąga życiowa rewolucja.
Przezabawna, wzruszająca i zwariowana opowieść o buncie statecznej żony i matki. O nieoczekiwanej przyjaźni, która spada na nas jak grom z jasnego nieba. I o prawie do własnej plaży, nawet gdyby miała się ona mieścić tylko w słoiku po kiszonych ogórkach.
Opinie
Na sąsiedniej półce
-
[ książka, audiobook, e-book ]RutkaJoanna Fabicka
-
[ książka ]#meJoanna Fabicka
-
[ książka ]DokuczalskaJoanna Fabicka
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga II. Tytus zdaje na prawko jazdyHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Lady Susan. Watsonowie. SanditonJane Austen
-
nowość[ e-book ]Biblia DoregoTorgny Lindgren
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga VII. Tytus poprawia dwójkę z geografii PolskiHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek. Zaginione księgi. Powrót do dżungli - księga VIHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga IX. Tytus na dzikim zachodzieHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga IV. Tytus żołnierzemHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek. Zaginione księgi. Tytus polarnikiem - księga IVHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga VIII. Tytus astronomemHenryk Jerzy Chmielewski
LINKI SPONSOROWANE























