Pałac szaleńców
| autor: | James Dashner |
| wydawnictwo: | MAG |
| wydanie: | Warszawa |
| data: | 19 czerwca 2024 |
| forma: | e-book (epub, mobipocket) |
| liczba stron: | 136 |
| ISBN: | 978-83-6806983-9 |
Newt przeszedł przez piekło ze swoimi przyjaciółmi.
Strefa. Labirynt. Pogorzelisko. Pomieszczenia DRESZCZU. Teraz jednak nosi brzemię, którym nie może podzielić się z Thomasem i innymi. Pożogę. Nie może znieść myśli, że jego przyjaciele będą patrzeć, jak poddaje się wirusowi, pogrążając w obłędzie.
Pozostawiając za sobą wiadomość, Newt opuszcza górolot, nim Streferzy powrócą z misji w Denver. Od tej chwili doświadcza koszmaru życia na ulicy, uciekając przed zarażonymi i ich prześladowcami, aż w końcu trafia do Pałacu Szaleńców - ostatniego miejsca zrzutu dla tych, których opuściła nadzieja. Chociaż sądził, że uciekł od przyjaciół, by ratować ich przed sobą, po drodze spotyka młodą matkę, Keishę i jej syna, Dantego, którzy ratują go w sposób, jakiego nigdy sobie nie wyobrażał.
Na sąsiedniej półce
-
[ e-book ]Dziedzictwo labiryntuJames Dashner
-
[ e-book ]Gra o życieJames Dashner
-
[ książka, e-book ]W sieci umysłówJames Dashner
-
nowość[ e-book ]Drobne przysługiErin A. Craig
-
nowość[ książka ]PAKIET Hobbit + Silmarillion /ilustrowane/J.R.R. Tolkien
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]CzarodzicielstwoTerry Pratchett
-
nowość[ książka, e-book ]Siódme życzenieMarcin Mortka
-
nowość[ książka, e-book ]Co żeruje nocąT. Kingfisher
-
nowość[ książka, e-book ]Zrodzona z krwi i popiołuJennifer L. Armentrout
-
nowość[ książka ]WiedźmineczkaRafał Babraj, Nadia Gasik, Katarzyna Grzyb, Sebastian Kalemba, Katarzyna Kraińska, Łukasz Ludkowski, Tomasz Matera, Krzysztof Muciak, Jacek Rembiś, Alex Sutton, Bartosz Sztybor, Milena Zając, Marcin Zwierzchowski
-
nowość[ książka ]Artefakty Uranosa. Triumf królowej Serca. Tom 4Nisha J. Tuli
-
nowość[ e-book ]IszszaElżbieta Kosobucka







































