REKLAMA

PAKIET Mister + Missus. Zestaw 2 powieści

tytuł oryg.: The Mister, The Missus
autor: E L James
przekład: Violetta Dobosz, Katarzyna Petecka-Jurek, Daria Kuczyńska-Szymala, Anna Sznajder, Aleksandra Guzik-Kobiela
wydawnictwo: Sonia Draga
kolekcja: Pięćdziesiąt twarzy Greya
wydanie: I, Katowice
data: 7 lutego 2024
forma: książka, okładka miękka
wymiary: 123 × 195 mm
liczba stron: 1128
ISBN: 978-83-8230708-5

Zestaw powieści EL James ,,Mister" i ,,Missus".

Porywająca i pełna namiętności powieść E L James, autorki międzynarodowego fenomenu - bestsellerowej trylogii Pięćdziesiąt twarzy Greya.

Mister

Londyn, 2019. Dla Maxima Trevelyana życie było niezwykle łaskawe: uroda, arystokratyczne koneksje i pieniądze sprawiły, że nigdy nie musiał pracować, a noce rzadko spędzał samotnie. To idylliczne życie przerywa jednak coś, na co mężczyzna nie jest gotowy: Maxim dziedziczy rodzinny tytuł szlachecki, cały majątek i gigantyczne posiadłości... a także wszelkie wiążące się z nimi obowiązki. To rola, z którą nie umie się zmierzyć.

Największym wyzwaniem będzie jednak walka z pożądaniem pewnej tajemniczej młodej kobiety, która niedawno pojawiła się w Anglii. Ta dziewczyna ma w sobie coś więcej niż niebezpieczna, skomplikowana przeszłość. Małomówna, piękna i z ogromnym talentem muzycznym, nęci Maxima swoim sekretem, wzbudzając w nim namiętność, jakiej dotąd nie doświadczył. Kim jest Alessia Demachi? Czy Maxim obroni ją przed zagrażającymi jej wrogami? I co uczyni dziewczyna, gdy dowie się, że jej kochanek również skrywa mroczne tajemnice?

Prowadzący od serca wielkomiejskiego Londynu przez dzikie wrzosowiska Kornwalii aż do zimnych, budzących grozę bałkańskich krajobrazów Mister to pełna niebezpieczeństw i pożądania podróż zapierająca dech w piersiach aż do samego końca.

Missus

Czy współczesny Kopciuszek doczeka się szczęśliwego zakończenia swojej bajki?

Alessia i Maxim po pokonaniu wielu przeszkód stają w końcu na ślubnym kobiercu. Czy to początek ich niezakłóconego niczym szczęś-cia? Szybko okazuje się, że czekają na nich nowe problemy i przeciwności... Czy nowożeńcy ulegną naciskom najbliższego otoczenia? Czy Alessia odnajdzie się w roli hrabiny Trevethick i uzyska akceptację londyńskich elit? I - przede wszystkim - czy mroczna przeszłość Maxima nie przeszkodzi małżeństwu w tworzeniu spokojnego i spełnionego życia?

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe