Oczami Julii
autor: | Klaudia Lupa |
wydawnictwo: | Wydawnictwo Poligraf |
wydanie: | Brzezia Łąka |
data: | 17 grudnia 2020 |
forma: | książka, okładka miękka |
wymiary: | 145 × 205 mm |
liczba stron: | 216 |
ISBN: | 978-83-8159403-5 |
Julia, niepoprawna romantyczka, studiuje i pracuje we Wrocławiu, dokąd przyjechała z Wybrzeża wraz z chłopakiem Danielem, swą młodzieńczą miłością. Po kilku latach toksycznego związku dochodzi do rozstania, a Julia spotyka na swojej drodze młodego prawnika Maksymiliana, który mimo powodzenia u kobiet do tej pory nie zdecydował się na żadną poważną relację. Dla zranionej kiedyś dziewczyny jest on człowiekiem o dwóch obliczach, któremu boi się zaufać, ale który jednocześnie ją fascynuje. Gdy Julia w końcu decyduje się zacząć nowe życie z Maksem, na drodze do szczęścia stanie jej dawna miłość. Kto jeszcze będzie chciał rozdzielić Maksymiliana i Julię? Kogo wybierze Julia?
Historia inspirowana jest książką Pięćdziesiąt twarzy Greya oraz prawdziwymi wydarzeniami. To pełna emocji opowieść o miłości młodej Julii i Maksymiliana.
Urodziła się w 1992 roku. Młoda mama i ,,nieperfekcyjna" pani domu. Marketingowiec i handlowiec z głową pełną pomysłów na siebie. Wielbicielka telenoweli, treningów na siłowni, wina i sushi. Całkowicie pochłonęły ją trylogie E.L. James oraz Blanki Lipińskiej, więc w okresie pandemii usiadła do pisania własnej powieści. Początkowo miała być to książka do szuflady, ale gdy aż cztery wydawnictwa odpowiedziały na nią pozytywnie i zechciały ją wydać, postanowiła to zrobić. Dawniej autorka tekstów i własnej muzyki w stylu hip-hop, pop. Dziś sięgnęła po jeszcze ambitniejszą pracę. Jak mówi, uwielbia takie wyzwania. Jej motto to ,,Nigdy nie pozwól, by strach przed działaniem wykluczył cię z gry". Zapowiada, że powieść "Oczami Julii" jest tylko początkiem jej przygody z piórem. Powstaną kolejne części cyklu. Po urodzeniu dziecka poczuła jeszcze większą motywację do rozwijania swoich talentów, których nie miała odwagi rozwijać wcześniej. Od kilku miesięcy prężnie realizuje się w copywritingu oraz pisaniu własnych kompozycji.
Na sąsiedniej półce
-
[ książka ]Babel. Pocałunek śmierciMonika Raspen
-
[ książka, audiobook ]Tajemnice arabskich szpitali. Tom 1Marcin Margielewski
-
[ książka ]Gry zstępneKatarzyna Ryrych
-
[ książka ]Kim byłaś Anno?Iwona Żytkowiak
-
[ książka ]Wnuczka Faberge. Kobiety Romanowów, tom 1Monika Raspen
-
[ książka, e-book ]Biuro Ludzi ZagubionychZuzanna Gajewska
-
[ książka ]Historia RóżyPaulina Przybyłowska
-
[ książka, e-book ]Weekend w KonstancinieJoanna Głowacka
-
[ książka, audiobook, e-book ]W maratonie życiaAnna H. Niemczynow
-
[ książka ]Skrzynka życzeńPaulina Jurga
-
[ książka, audiobook, e-book ]Matki KonstancinaEwelina Ślotała
-
[ książka, audiobook, e-book ]Twoja winaMercedes Ron
LINKI SPONSOROWANE
Najnowsze informacje na Tu Stolica
REKLAMA
Misz@masz
Artykuły sponsorowane
REKLAMA
Kup bilet
Znajdź swoje wakacje
Polecamy w naszym pasażu
REKLAMA