Nikt nie widział, nikt nie słyszał
| autor: | Małgorzata Warda |
| wydawnictwo: | Prószyński Media Duże Litery |
| kolekcja: | Duże Litery |
| wydanie: | Warszawa |
| data: | 5 sierpnia 2024 |
| forma: | książka, okładka miękka |
| wymiary: | 160 × 235 mm |
| liczba stron: | 450 |
| ISBN: | 978-83-8391508-1 |
Inne formy i wydania
| książka, okładka miękka | 2010.10.01 |
| e-book (epub, mobipocket) | 2010.10.12 |
| e-book (epub, mobipocket) | 2024.07.25 |
| książka, okładka miękka | 2024.07.25 |
| książka, okładka miękka | 2024.08.05 |
Wielowątkowa, świetnie napisana, boleśnie realistyczna powieść o zaginionych dzieciach - i skutkach, jakie ich zniknięcia wywołują w życiu najbliższych. Dotyka spraw dramatycznych w delikatny, ale wyrazisty sposób.
Lena od dwudziestu lat poszukuje swojej małej siostrzyczki Sary. Agnieszka mieszka w Paryżu, ale jest Polką, po latach podejrzewa, że kiedyś mogła zostać porwana. Monika ucieka z rąk psychopaty.
Trzy życiorysy naznaczone zaginięciami i poszukiwaniem tożsamości, którym towarzyszą ból straty, dezorientacja i niepokój. Nastroje te udzielają się czytelnikom, którzy śledząc losy bohaterek, trafiają do świata pełnego emocji i niezwykłych doświadczeń.
Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami porywająca powieść obyczajowa z bogatym tłem psychologicznym i klimatem thrillera.
Małgorzata Warda - pisarka z Gdyni. Dwukrotnie nominowana do nagrody głównej Festiwalu Literatury Kobiecej; w 2013 r. otrzymała nagrodę za powieść o wykluczeniu, a trzy lata później odebrała Grand Prix tego festiwalu. Laureatka nagrody IBBY 2015 dla najlepszej książki młodzieżowej za powieść ,,5 sekund do Io". Jest także autorką tekstów piosenek. Z wykształcenia rzeźbiarka.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka ]TacaArtur Nowak
-
nowość[ książka ]Buick 8Stephen King
-
nowość[ książka ]Krew nie wodaJ.D. Kirk
-
nowość[ książka ]Kochany Misiu! O sobie, piciu i całej reszcieAgnieszka Osiecka
-
nowość[ książka ]Las PrzeznaczeniaMagdalena Kawka
-
nowość[ książka ]Mogłabym być jego córkąJennette McCurdy
-
nowość[ książka ]Wilcze córki. Dora. Tom 2Katarzyna Ryrych
-
nowość[ książka ]Jak pisać. Pamiętnik rzemieślnikaStephen King
-
nowość[ książka ]TalizmanStephen King, Peter Straub
-
nowość[ książka ]Dziewczyna z wyspy miliarderaEva Minge
-
nowość[ książka ]Bardzo długie przebudzenieGrażyna Jeromin-Gałuszka
-
nowość[ książka ]Sztorm stuleciaStephen King
LINKI SPONSOROWANE
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze informacje na Tu Stolica
REKLAMA
REKLAMA




























