REKLAMA
Którędy na Grunwald?
| autor: | Boguś Janiszewski, Agnieszka Jankowiak-Maik |
| ilustracje: | Max Skorwider |
| wydawnictwo: | Wydawnictwo Agora dla dzieci |
| kolekcja: | Niezła historia |
| wydanie: | Warszawa |
| zapowiedź: | 3 czerwca 2026 |
| forma: | książka, okładka zintegrowana |
| wymiary: | 190 × 245 mm |
| liczba stron: | 144 |
| ISBN: | 978-83-8380525-2 |
Na czym polegał krzyżacki branding? Czy Malbork to średniowieczny Dubaj? Dlaczego Jadwiga była królem, a nie królową? Skąd się wzięła Litwa? No i co się działo pod tym całym Grunwaldem?
Zanim w bitwie skrzyżują się ostre miecze, sprawdźcie, o co w tej całej średniowiecznej awanturze właściwie chodziło. Wybierzcie się w fascynującą podróż do odległych czasów królów, królowych, mistrzów zakonnych, walecznych rycerzy w komiksowej i dowcipnej formie!
To jest dopiero NIEZŁA HISTORIA!
Tym razem niezawodne trio specjalistów od przybliżania młodym czytelnikom tematów historycznych w składzie: Boguś Janiszewski, Agnieszka Jankowiak-Maik (@babka_od_histy) oraz Max Skorwider przeniesie was w sam środek zawiłych krzyżackich intryg, dyplomatycznych układów i największej epickiej batalii średniowiecznej Europy.
Na sąsiedniej półce
-
[ książka, e-book ]Czy Krzyżacy to fajni chłopacy?Boguś Janiszewski, Agnieszka Jankowiak-Maik
-
[ książka, e-book ]W czym Chrobry był dobry?Boguś Janiszewski, Agnieszka Jankowiak-Maik
-
[ książka ]Skąd się wzięła Polska?Boguś Janiszewski, Agnieszka Jankowiak-Maik
-
nowość[ książka ]Którędy do Yellowstone? Dzika podróż po parkach narodowych (format podręczny)Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
-
nowość[ książka, e-book ]Dziennik Youtubera przedstawia: Shortsy Davy'ego. Sezon 2Marcus Emerson
-
nowość[ książka ]Rob & Ot. Leć, leć (tom 5)Jaume Copons
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Małe Licho i anioł z kamieniaMarta Kisiel
-
nowość[ książka ]MAPY. Edycja fioletowa (format podręczny). Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świataAleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
-
nowość[ książka ]Fascynujące łamigłówki. ZiemiaDominika Dąbrowska
-
nowość[ książka ]Szpiedzy i przyjaciele. Ministerstwo Nie dla Dam, tom 3Robin Stevens
-
nowość[ książka ]Król złodzieiCornelia Funke
-
nowość[ książka ]Bohaterowie literaccy i ich historieStepanka Sekaninova
LINKI SPONSOROWANE























