REKLAMA

cmp moje zdrowie 1cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

Królik Psikus i przyjaciele - małe historie wielkich uczuć

zapowiedź
autor: Katarzyna Hermaszuk
wydawnictwo: Novae Res
wydanie: Pierwsze, Gdynia
zapowiedź: 20 lipca 2026
forma: książka, okładka miękka
wymiary: 121 × 195 mm
liczba stron: 278
ISBN: 978-83-8423631-4

Odwiedźcie krainę, w której emocje mają ogromne znaczenie!

Witajcie w Lesie Emocji - miejscu, gdzie każda chwila ma kolor, dźwięk i własną historię.

Dołączcie do Neli, Tymka i psotnego królika Psikusa, którzy codziennie przeżywają małe i wielkie przygody. Zagubiona zabawka, zniszczony zamek z klocków czy cienie tańczące po ścianach stają się dla nich okazją do poznawania własnych uczuć. Dzięki wspólnej zabawie i wsparciu odkrywają, że emocje nie dzielą się na dobre ani złe - wszystkie są potrzebne i warto je poznać!

,,Królik Psikus i przyjaciele" to pełna humoru, mądra książka, która pomaga najmłodszym lepiej zrozumieć siebie i innych. Każda historia kończy się krótkimi pytaniami zachęcającymi do rozmowy o uczuciach, a zabawne opowiadania pokazują, że nawet trudne emocje można oswoić dzięki otwartości, wierze w siebie i wsparciu bliskich.

Odkryjcie magiczny świat, gdzie uczucia mają ogromne znaczenie, a przyjaźń i zrozumienie potrafią rozświetlić nawet najbardziej pochmurny dzień!

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki

REKLAMA

norblin 02 2norblin 02 0

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu