REKLAMA

norblin 02 1norblin 02 2norblin 02 0

Klątwa snów

zapowiedź
tytuł oryg.: Dreams Lie Beneath
autor: Rebecca Ross
przekład: Ewa Skórska
wydawnictwo: You&YA
wydanie: 1, Warszawa
zapowiedź: 3 czerwca 2026
forma: książka, okładka miękka ze skrzydełkami
wymiary: 145 × 205 mm
liczba stron: 384
ISBN: 978-83-2873997-0

NA KRÓLESTWO AZENOR SPADŁA KLĄTWA

Podczas każdego nowiu magia spływa z pobliskiej góry i ożywia nocne koszmary. Tylko strażnicy posiadający moc stoją pomiędzy ludźmi a ich najgorszymi snami.

Clementaine Madigan jest córką maga chroniącego miasteczko u stóp góry i od lat szkoli się na jego następczynię. Dziewczyna kocha to miejsce i cieszy się nadchodzącą przyszłością. Do czasu gdy do Hereswith przybywają dwaj młodzi magowie. Rzucają oni jej ojcu wyzwanie i pozbawiają Clementine wszystkiego, o czym marzyła.

Zemsta wydaje się jedynym rozwiązaniem, ale jej smak słodki jak miód psuje łyżka dziegciu - przystojny Phelan, który zyskuje przy bliższym pozaniu i skrywa sekrety, które mogą uratować królestwo.

Dziewczyna musi sprzymierzyć się z wrogiem, by stawić czoła klątwie, z którą jest bardziej związana, niż jej się to kiedykolwiek śniło.

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu