REKLAMA

Intimo, Intenso & Inebriante: Opowiadania erotyczne na różne nastroje

fantasy  |  romans

,,Pierwszy raz, odkąd ten szalony pomysł zrodził się w mojej głowie, zaczęłam się denerwować. Gdy jechaliśmy na górę windą, zastanawiałam się, jak to wszystko będzie wyglądać. Czy najpierw napijemy się czegoś dla rozluźnienia atmosfery? Czy jednak od razu przejdziemy do rzeczy?

Szybko uzyskałam odpowiedź, bo gdy tylko zamknęły się za nami drzwi wielkiego apartamentu, mężczyzna chwycił mnie w pasie, unosząc do góry i przyszpilając do ściany. Instynktownie oplotłam go nogami w pasie, unosząc przy tym sukienkę i ukazując brak bielizny. Nieznajomy to zauważył i mrugnął z aprobatą, po czym wpił się w moje usta w namiętnym pocałunku. (...) Między udami poczułam zbierającą się wilgoć. Erik nigdy tak szybko nie doprowadził mnie do podniecenia..."

Po zdradzie narzeczonego Alice decyduje się zerwać zaręczyny. Aby poprawić sobie humor, wychodzi do znanego klubu, gdzie poznaje tajemniczego nieznajomego. Jak skończy się dla obojga ta noc? Czy Alice pozwoli sobie otworzyć się na nową relację? Kim okaże się nowo poznany mężczyzna?

(,,Nieznajomy", opowiadanie erotyczne ze zbioru ,,Intimo")

,,Intimo, Intenso & Inebriante" to nowa seria wydawnictwa Lust, idealna na różne nastroje i okazje.

Jeśli jesteście w dołku i potrzebujecie pocieszenia, sięgnijcie po opowiadania z kolekcji ,,Intimo", który otuli Was ciepłem i zmysłowością.

Jeśli brakuje Wam adrenaliny i dreszczyku emocji, wybierzcie tom ,,Intenso", który zapewni Wam odpowiednią dawkę napięcia, pikanterii i mocnych wrażeń.

Jeśli zaś poszukujecie szczęścia i erotycznego spełnienia, idealne będą opowiadania z serii ,,Inebriante", dzięki którem osiągnięcie najwyższe szczyty przyjemności.

Wyruszcie razem z bohater(k)ami w podróż odsłaniającą różne - mniej lub bardziej mroczne - oblicza erotyzmu, zmysłowości i pożądania. Ten uniwersalny zbiór opowiadań, obejmujący opowiadania ze wszystkich trzech uprzednio wydanych kolekcji, to mocna propozycja na szerokie spektrum emocji!

Antologia zawiera następujące opowiadania:

Zakazane spojrzenia

Wbrew głosowi rozsądku

Bardzo upalne lato

Kochanek na pocieszenie

Słoneczne języki

Wykradziona mafii

Nauczyciel geografii

Nieznajomy

Świąteczne zakochanie

Wampir. Jesteśmy odpowiedzialni za to, co uratowaliśmy

Dla nieznanej publiczności

Plan Alfa

Egzamin poprawkowy

Greckie wakacje z teściową

Łowy

Robota do zrobienia

Niebezpieczne uzależnienie

Bez słowa

Pociąg

Sylwester: Kraina snów

Viola

Poliamoria w Paryżu

Maliwan

Parkingowy

Witaj w Kitty

Midsommar

Niezwykle ciepła zima w Montrealu

Bardzo upalne lato

Lokatorzy

Ostatni klient

Opowiadania zostały napisane przez następujące autorki LUST: Katja Slonawski, Lisa Vild, Chrystelle LeRoy, Elena Lund, Camille Bech, Andrea Hansen, SheWolf, Victoria Październy, Nadia Drozd, M. J. Passion, Alice Hill, Ewa Maciejczuk, Annah Viki M., Alexi Lexi, Catrina Curant, B. A. Feder, Alessandra Red, Nina Nirali.

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy