REKLAMA

Erotyczny alfabet: C jak Ciałopozytywność - zbiór opowiadań

autor: M. Martinez & K. Krakowiak, Ruth Ross, Catrina Curant, Black Chanterelle, Annah Viki M, Victoria Październy, SheWolf
wydawnictwo: LUST
kolekcja: Erotyczny alfabet
wydanie: K?benhavn K
data: 1 grudnia 2023
forma: e-book (epub, mobipocket)
liczba stron: 159
ISBN: 978-87-2711441-5

,,- Jesteś piękna. Niedoskonale piękna. - Podnosi mnie i niesie na łóżko. Całujemy się coraz mocniej, zachłanniej, a ja zaczynam się rozluźniać. Gdy straciłam nogę, myślałam, że już nigdy nie dam się dotknąć mężczyźnie, a teraz jeden gładzi moją skórę, jego piękne ciało jest obok. Feniks jest smukły, jego palce są długie, ramiona umięśnione przez taniec, mam wrażenie, że nie ma na nim grama tłuszczu. Przerywamy na chwilę, ściągam protezę, a on czeka. To krępujące, ale tak jak w tańcu po chwili daje mi o tym zapomnieć, liczy się tylko jego dotyk, smak ust, to, jak ostrożnie zagłębia się we mnie, jak nasze ciała zaczynają współgrać w tańcu. Ruchy bioder, jego męskość we mnie, zaciskam się na nim, a gdy wychodzi, niemal syczę z żalu za jego obecnością. Śmieje się, radośnie, wesoło, tak jak podczas tańca. Bo to taniec, nasze dwa ciała splatają się, jego jest doskonałe, moje kiedyś takie było, ale teraz... teraz to nieważne".

Bohaterowie i bohaterki zbioru opowiadań ,,C jak Ciałopozytywność" tak jak bohaterka opowiadania Catriny Curant zmagają się z samoakceptacją nienormatywnego ciała. Ograniczona sprawność czy większy rozmiar nie oznaczają jednak rezygnacji z pożądania drugiego ciała przy sobie i w sobie - wręcz przeciwnie, seks i bliskość niesie tym większą, bo wyzwalającą, rozkosz. Poznaj świat erotycznych doznań, które dowodzą, że pożądanie i pragnienie jego zaspokojenia są uniwersalnym doświadczeniem każdego i każdej z nas.

W skład zbioru wchodzi 13 opowiadań erotycznych:

Taniec: Poza granicami

Zachwiane fundamenty. Dwa oblicza Sary Larson

Słowa nie są potrzebne

Krótka historia namiętności

Rozmowa niekontrolowana

3 x ,,tak"

Trochę krąglejsza Wenus

Rubensowska Maria

Maliny

Historia K.

Zatrzaśnięte w pokoju hotelowym

Randka z samą sobą

Joga doznań

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA