Dziki poradnik gadania. Megaporcja wiedzy o zwierzętach
autor: | Agnieszka Graclik |
wydawnictwo: | Wilga |
kolekcja: | Dziki poradnik |
wydanie: | Warszawa |
data: | 15 maja 2024 |
forma: | książka, okładka twarda |
wymiary: | 152 × 191 mm |
liczba stron: | 304 |
ISBN: | 978-83-8319086-0 |
Czy można wyznać komuś miłość, tłukąc głową w drewnianą deskę? Czy da się krzyknąć tak głośno, żeby usłyszeli po drugiej stronie Oceanu Atlantyckiego? Jak wiele mówi o kimś jego kupa?
Przyroda jest ze sobą w stałym kontakcie. Niekończący się potok komunikatów przepływa bezustannie pośród wszystkiego, co żyje. Jeśli dobrze się przyjrzysz, wsłuchasz, wczujesz w ten bezmiar informacji, świat zmieni się dla ciebie nie do poznania i na zawsze.
Dziki poradnik gadania to książka nadziana soczystą wiedzą - pełna humoru i bez przynudzania.
O autorce: Zoolożka, edukatorka, popularyzatorka nauki. Pasjami kolekcjonuje ciekawostki biologiczne, żyjąc w bezustannym zdumieniu nad niezwykłością świata przyrody. O wielonogich stworzeniach wszelkiej maści opowiada z niekłamanym zachwytem i entuzjazmem, który szybko udziela się czytelnikowi. Z zamiłowania edukuje przyrodniczo, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Z lekkością i humorem oswaja tematy budzące wstręt i niepokój - pomaga pokochać mrówkę, zrozumieć świerszcza, a nawet zaakceptować pająka. Prowadzi profil na fb z ciekawostkami przyrodniczymi pod nazwą pani z pszyry.
Na sąsiedniej półce
-
[ książka ]Dziki poradnik przetrwania. Megaporcja wiedzy o zwierzętachAgnieszka Graclik
-
nowość[ książka ]Niezwykłe przygody kundelka MieszkaPol Dżerzi
-
nowość[ książka ]Rok na wsiMagdalena Kozieł-Nowak
-
nowość[ książka ]Maja i historia nie z tej ziemiAgnieszka Krawczyk
-
nowość[ książka ]Rok na zamkuNikola Kucharska
-
nowość[ książka ]Drogocenna kupaNicolo Venturi
-
nowość[ książka ]Borsuki w akcjiSusannah lloyd
-
nowość[ książka ]Ministerstwo RozwiązańSanne Rooseboom
-
nowość[ książka ]Flora w muzeumGabriela Rzepecka-Weiss
-
nowość[ książka ]Dlaczego pawian nie lubi żółwia, czyli mity z serca AfrykiAnna Olej-Kobus
-
nowość[ książka ]Rob & Ot. Dwa roboty (Tom 1)Jaume Copons
-
nowość[ książka ]Niewidzialna nić i wyjątkowy plecakPatrice Karst
LINKI SPONSOROWANE