Dziedzictwo Orquidei Diviny
tytuł oryg.: | The Inheritance of Orquidea Divina |
autor: | Zoraida Córdova |
przekład: | Robert J. Szmidt |
wydawnictwo: | Wydawnictwo Kobiece |
wydanie: | Wydanie 1, Białystok |
data: | 28 września 2022 |
forma: | e-book (epub, mobipocket) |
liczba stron: | 416 |
ISBN: | 978-83-8321103-9 |
Inne formy i wydania
e-book (epub, mobipocket), Wydanie 1 | 2022.09.28 |
książka, okładka twarda, Wydanie 1 | 2022.09.28 |
Montoyowie są przyzwyczajeni do życia bez zadawania zbędnych pytań. Wiedzą, że lepiej nie dociekać, dlaczego spiżarnia jest zawsze pełna albo dlaczego nestorka ich rodu nigdy nie opuszcza swojego domu. Kiedy babka Orquídea Divina zaprasza ich na swój pogrzeb i po odbiór spadku, mają cichą nadzieję, że w końcu poznają tajemnice, których tak uparcie strzegła przez całe swoje życie. Zamiast tego Orquídea zamienia się w drzewo ceiba, pozostawiając swoim bliskim więcej pytań niż odpowiedzi.
Siedem lat później jej dary objawiają się na różne sposoby Marimar, Reyowi i Rhiannon, dając im nieoczekiwane błogosławieństwa i moce. Wkrótce jednak ktoś potajemnie zaczyna badać drzewo genealogiczne rodu Montoya, łamiąc jego gałęzie jedna po drugiej, by zniszczyć linię rodową Orquídei. Jej potomkowie, zdeterminowani, by ocalić to, co pozostało z ich rodziny, i odkryć prawdę kryjącą się za ich dziedzictwem, wyruszają w podróż do Ekwadoru - miejsca, gdzie Orquídea pogrzebała swoje tajemnice i złamane obietnice, i nigdy nie oglądała się za siebie.
Na sąsiedniej półce
-
[ e-book ]Star Wars. Wielka Republika. KonwergencjaZoraida Córdova
-
nowość[ e-book ]Rzeczy robione specjalnieEmilia Konwerska
-
nowość[ audiobook ]Szafa graStefan WIECHECKI
-
nowość[ książka, e-book ]tylko haj. Opowiadania inspirowane płytą Dawida Podsiadło i Kaśki SochackiejSzczepan Twardoch, Natalia Fiedorczuk, Sylwia Chutnik, Jul Łyskawa, Katarzyna Kubicka, Wojtek Friedmann, Edward Pasewicz, Jakub Żulczyk
-
nowość[ audiobook ]Zagubiona w życiuJoanna Karbownik
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Ja, Mona LisaNatasha Solomons
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Miłość pod przykrywkąFelicia Kingsley
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Gdyby nie czerńFilip Zawada
-
nowość[ komiks ]Mitologia dawnych Słowian. Opowieść graficznaMichał Łuczyński
-
nowość[ książka, e-book ]Amerykanka we WłoszechHeddi Goodrich
-
nowość[ e-book ]Porażka czy wyzwanie?Agnieszka Białomazur
-
nowość[ audiobook ]Bóle fantomoweJędrzej Soliński
LINKI SPONSOROWANE