REKLAMA
Co robią? Auta i Żeloglutki
| autor: | Artur Nowicki, Marcin Brykczyński, Janusz Wyrzykowski |
| ilustracje: | Artur Nowicki, Janusz Wyrzykowski |
| wydawnictwo: | Wydawnictwo Nasza Księgarnia |
| wydanie: | Warszawa |
| data: | 9 listopada 2016 |
| forma: | książka, okładka twarda |
| wymiary: | 200 × 280 mm |
| liczba stron: | 58 |
| ISBN: | 978-83-1013141-6 |
Dwie fantastyczne książki dla najmłodszych: ,,Opowiem ci, mamo, co robią auta" Artura Nowickiego i Marcina Brykczyńskiego oraz ,,Żeloglutki na placu budowy" Janusza Wyrzykowskiego. Zestaw w eleganckim pudełku, idealny na prezent!
,,Opowiem ci, mamo, co robią auta":
Jakie samochody pracują w mieście, a jakie na wsi? Co kryje w sobie wnętrze samochodu? Jakie pojazdy ścigają się po torze wyścigowym, a jakie pracują na placu budowy? Dlaczego w warsztacie samochodowym jest taki bałagan? Co robią samochody zimą, a co w lecie? Gdzie można spotkać najnowsze i najpiękniejsze modele samochodów? Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące bogatego świata pojazdów dużych i małych znalazły się w tej niezwykłej książce narysowanej z humorem przez Artura Nowickiego.
,,Opowiem ci, mamo, co robią auta" to znakomity prezent dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Książka ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność opowiadania, ilustracje wzbogacają rymowane zagadki Marcina Brykczyńskiego, a sztywne kartki pozwolą jej przetrwać wielokrotne przeglądanie.
"Żeloglutki na placu budowy"
"Żeloglutki na placu budowy" to niezwykła książka - można ją oglądać strona po stronie, a po wyrwaniu kartek stworzyć układankę w rozmiarze XXL.
Witajcie na placu budowy, gdzie powstaje nasze miasteczko. Jeżdżą tu koparki, ciężarówki, spychacze, dźwigi i podnośniki. Mamy też narzędzia: betoniarki, piły, młotki i wiertarki. My, Żeloglutki, tak naprawdę wolimy odpoczynek od ciężkiej pracy, dlatego zawsze znajdziemy czas na piknik, drzemkę, doskonalenie pływania, podjadanie owoców z drzew, a nawet puszczanie latawców i samolotów z papieru. Szczerze mówiąc, robota idzie nam niespiesznie... Ale lubimy się bawić, więc znajdziecie tu mnóstwo zagadek!
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka, e-book ]Księgarnia na tyłach KresuAmy Sparkes
-
nowość[ książka ]Maluj pędzelkiem dla chłopcówWojciech Baturo
-
nowość[ książka ]Album mamy. Książka wspomnieńpraca zbiorowa
-
nowość[ książka ]Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Hej, w góry!Agnieszka Mielech
-
nowość[ książka ]Sekretny pokój. Godzina czarówMałgorzata Starosta
-
nowość[ książka ]Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. AlohaAgnieszka Mielech
-
nowość[ książka ]Trzynaście i Pół. Kościotrup w szafieKatarzyna Kalista
-
nowość[ książka ]Mój tata pisze książkęTomas Dirgela
-
nowość[ książka ]Alfabet z flamastrempraca zbiorowa
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Dobra bajka o najlepszym tacieMagda Malicka-Fitzpatrick
-
nowość[ książka ]Jakaś innaEva Eland
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Dobra bajka o najlepszej mamieMagda Malicka-Fitzpatrick
LINKI SPONSOROWANE























