Burza
| autor: | Julie Cross |
| wydawnictwo: | Wydawnictwo Bukowy Las |
| wydanie: | OŻARÓW MAZOWIECKI |
| data: | 12 czerwca 2012 |
| forma: | e-book (epub, mobipocket) |
| liczba stron: | 416 |
| ISBN: | 978-83-6343135-8 |
Inne formy i wydania
| książka, okładka miękka | 2012.06.12 |
| e-book (epub, mobipocket) | 2012.06.12 |
Rok 2009. Dziewiętnastoletni Jackson Meyer jest zwyczajnym nastolatkiem, studiuje, ma dziewczynę... i potrafi podróżować w czasie. Lecz ta umiejętność nie ma nic wspólnego z tym, co ogląda się w filmach - jego skoki nie zmieniają teraźniejszości ani nie powodują żadnych zakłóceń w Kosmosie.
Nadchodzi jednak dzień, gdy nieznajomi mężczyźni napadają na Jacksona i jego ukochaną Holly, a podczas brutalnej szarpaniny dziewczyna zostaje poważnie ranna. Przerażony i spanikowany Jackson cofa się do roku 2007, lecz ten skok okazuje się inny niż wszystkie. Chłopak zostaje uwięziony w przeszłości.
Jackson, chcąc uratować Holly, nie ustaje w rozpaczliwych próbach odnalezienia drogi powrotnej do swojego czasu, lecz po serii niepowodzeń godzi się z losem i postanawia dowiedzieć się więcej o swoich umiejętnościach. Jednak ludzie, którzy strzelali do Holly w roku 2009, depczą mu po piętach. Wrogowie Czasu nie cofną się przed niczym, aby wcielić młodego podróżnika w swoje szeregi. Przystąpi do nich albo zginie.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka ]Mieszkaniec tajemniczego lasuIrena Sajnacka
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]SzczekowoKatherine Applegate, Gennifer Choldenko
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Naive manipulatorLena Filipiak
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]It's a match. Tylko nie tyŻaneta Zgliczyńska
-
nowość[ książka ]Nie znajdziesz mnie po śladach stópSylwia Błach
-
nowość[ książka ]Czarodziejski pierścień, czyli sposób na kapryśną królewnęJoanna Jurgała-Jureczka
-
nowość[ książka ]Paskudne KoniskoPetra Eimer
-
nowość[ książka ]Gili-gili! Pogłaszcz małpkę... Otwórz klapki i dotknij zwierzątka!Agnieszka Bator
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Szkoła szpiegów. Kierunek: AlaskaStuart Gibbs
-
nowość[ książka, audiobook ]Mój fikcyjny chłopakAgata Gładysz
-
nowość[ książka ]Obłędna historia medycyny. Książka z kurzajkami, mnóstwem faktów oraz obrzydliwych odkryćJelena Poleksic
-
nowość[ książka, audiobook ]Staś Pętelka. Biwak na działceBarbara Supeł
LINKI SPONSOROWANE

































