REKLAMA

autoreklama tustolica 1autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0
Białołęka

kultura »

 

Krzysztof Mikołajewski odchodzi z BOK. Kto nowym dyrektorem?

  9 lipca 2015

alt='Krzysztof Mikołajewski odchodzi z BOK. Kto nowym dyrektorem?'

Po kilkunastu miesiącach pracy Krzysztof Mikołajewski odchodzi ze stanowiska dyrektora Białołęckiego Ośrodka Kultury.

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 2olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 0

Białołęcki Ośrodek Kultury będzie mieć trzeciego dyrektora w ciągu trzech lat. Pod koniec 2013 roku burmistrz Piotr Jaworski odwołał Annę Barańską-Wróblewską, którą zastąpił Krzysztof Mikołajewski. Teraz jego misja dobiega końca. Zapomnijmy o tramwaju na Białołękę. 286 mln zł na teatr w centrum Zapomnijmy o tramwaju na Białołękę. 286 mln zł na teatr w centrum Mimo dziury budżetowej w wysokości 2,2 mld zł warszawscy radni przeznaczyli ogromną kwotę na budowę teatru na pl. Defilad. W planach na najbliższe lata nie widać żadnych rezerw finansowych na linie tramwajowe na wschodnią Białołękę i na Modlińskiej. Największa na Białołęce instytucja kultury będzie mieć nowego sternika.

Mikołajewski przechodzi do Centrum Komunikacji Społecznej stołecznego ratusza, gdzie będzie wicedyrektorem. - Moje przejście do CKS jest pewne na 99% - mówi dyrektor BOK. - Nie złożę rezygnacji dopóki wszystkie formalne procedury nie zostaną zamknięte.

Zanim został dyrektorem BOK, Krzysztof Mikołajewski był wiceburmistrzem Targówka, wcześniej pracował m.in. w Muzeum Powstania Warszawskiego i Centrum Nauki Kopernik. Na razie nie wiadomo, kto będzie jego następcą. Burmistrz może nowego dyrektora wskazać, ale też prawdopodobne jest ogłoszenie konkursu.

(DG)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

Komentarze (3)

# lutek

17.07.2015 19:30

już się nie lubią ,za poprzedniej dyr. Wróblewskiej to mielismy naszą Romantike-piekne występy na które nie można było dostać biletów a teraz co jakies dziwne instalacje kulturalne po krzakach i filmy w plenerze gdzie ta kultura przez duże K jak było dawniej .Winny tej sytuacji burmistrz zapewne znajdzie kolejnego kolege z PO

# obiektyw

17.07.2015 21:39

No cóż zapewne dyrektorek zmęczył się robotą, dodatkowo mając na głowie intrygancką ekipę z BOKu i ratusza. A poza tym też musi zadbać o swoje interesy- nie ma to jak posadka urzędnika!

# Tomek ze Służewca

19.07.2015 00:26

A może to kolejna intryga autorstwa pewnego pana z Płud? Może kolejny dyrektor publicznej placówki i zarazem dysponent publicznych środków dostrzegł bezsens niektórych szumnych akcji i postanowił jednak nie przychylać się bezwarunkowo?

REKLAMA

olowkowa rekrutacja trwa 2olowkowa rekrutacja trwa 0
więcej na forum

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida angielski 1olowkowa kraina swiatowida angielski 2olowkowa kraina swiatowida angielski 0

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

REKLAMA

sporteum polkolonie 2sporteum polkolonie 0

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 3smaki zycia 2024-09-03 0

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA