Kronika policyjna
24 września 2010
Czekoskok.
Można podrabiać czeki, atakować czekanem, czekać na wspólników - ale wszystko to blednie wobec sko-ku, gdy łupem jest czekolada.
To bardzo niebezpieczne przejście. Będą światła
Przy przystankach "Młynarska" na ul. Leszno przejścia dla pieszych przez obie jezdnie zostaną wyposażone w sygnalizację świetlną. Inwestycja jest efektem audytu bezpieczeństwa, który wskazał na konieczność montażu świateł.
Nie wiemy, czy czeko-lada miała zostać spieniężona, czy Piotr W. poczuł nieodpartą potrzebę zapewnienia sobie źródła sero-toniny, czy też może jego partnerka zażyczyła sobie tabliczki "mlecznej". Tak czy owak 23-latek o północy został schwytany na sklepowym parapecie na Woli, gdy usiłował schować pod kurtką pudełko ze smakołykami. Policjanci nie mieli zbyt wiele roboty z ustaleniem faktów - za kradzież z włamaniem Piotr W. może posie-dzieć nawet 10 lat.
TW
na podstawie informacji policji











































