Koszykówka z przyszłością
9 listopada 2007
Tej zimy chłopcy z gimnazjów na Białołęce nudzić się nie powinni. Fundacja Polonia 2011 rozpoczęła proces odbudowy koszykarskiego systemu szkolenia młodzieży w Warszawie.
"Pas startowy" nad Wisłą. Mieszkańcy wymusili zmiany
Słynny "pas startowy" na wale wiślanym na Nowodworach przed dwoma laty niespodziewanie trafił do ogólnopolskich mediów. Niestety, nie była to inwestycja, z której warszawski Zarząd Zieleni mógłby być dumny. Mieszkańcy i samorządowcy od dawna apelują o demontaż migających lampek. Co dzieje się w tej sprawie?
Celem jest również rozbudowa piramidy szkoleniowej w dół, aby zapewnić maksymalną promocję koszykówki wśród młodzieży. Kolejnym krokiem będzie rozszerzenie opieki nad wyłonionymi warszawskimi gimnazjami, w których dzięki wsparciu tre-nerów i zawodników z fundacji prowadzone będą zajęcia szkoleniowe oraz szeroko pojęta działalność promocyjna na rzecz upowszechniania sportu.
Fundacja zaprasza wszystkich chłopców pasjonujących się koszykówką w wie-ku 13-15 lat na bezpłatne treningi, które odbywają się w ośrodkach objętych patro-natem Fundacji Polonia 2011. Na Białołęce można kontaktować się z Bartłomiejem Zdulskim (tel. 0-507-188-560).
APC
.




































