REKLAMA

bck akademia malucha 1bck akademia malucha 2bck akademia malucha 0
Bielany

kronika policyjna »

 

Kolejny udany rabunek. Oszust udawał kuriera

  9 listopada 2016

alt='Kolejny udany rabunek. Oszust udawał kuriera'

Kto poznaje mężczyznę ze zdjęcia? Najprawdopodobniej jest to oszust, który naciągnął mieszkankę Bielan na 20 tys. zł.

REKLAMA

bck kino plenerowe 03 2bck kino plenerowe 03 0

Historia, która skłoniła 78-letnią kobietę do przekazania obcemu mężczyźnie całych oszczędności, brzmi egzotycznie i całkowicie nieprawdopodobnie. Bajeczkę o grupie policjantów, rozpracowujących szajkę podstępnych oszustów, którzy czyszczą konta starszym ludziom, emerytka z Bielan kupiła jednak bez zastrzeżeń. Podobnie jak dziesiątki innych seniorów, oszukanych metodą "na policjanta". Szukamy oszusta. Okradł seniora na 145 tys. zł Szukamy oszusta. Okradł seniora na 145 tys. zł Policja wciąż przypomina, że funkcjonariusze nigdy i w żadnych okolicznościach nie proszą o pieniądze... Każdy z nich czuł się wyróżniony, kiedy "funkcjonariusz" właśnie jego poprosił o pomoc w akcji wymierzonej przeciwko naciągaczom. Rola emeryta kończyła się na wypłacie pieniędzy z konta i przekazaniu gotówki policji. Potem kontakt się urywał.

Uwieczniony na zdjęciu mężczyzna jest "kurierem", który 6 października odebrał od 78-latki reklamówkę z pieniędzmi. Bielańska policja prosi o pomoc w ustaleniu danych oszusta. Na wszelkie informacje czeka przez całą dobę przy ul. Żeromskiego 7 oraz pod numerami telefonu: 22 603-32-10, 22 603-71-55, 22 603-71-56. Sprawę prowadzi st. asp. Dorota Szpakowska.

(red)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

norblin 02 2norblin 02 0

Komentarze (4)

# kosy

09.11.2016 08:36

Czyżby CYCU????

# tosiek bałach

09.11.2016 17:56

Nie, wyraźnie widać twój debilski łeb - posrańcu.

# Jeep

09.11.2016 21:07

Menel kurierem ????

REKLAMA

bck kino plenerowe 02 2bck kino plenerowe 02 0

# WD40

10.11.2016 08:59

No też się dziwie, że menelowi cycowi ktoś dał kasę, ja bym nie dał 2 groszy!
więcej na forum

REKLAMA

autoreklama tustolica 1autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

bck klub przygód 2026 2bck klub przygód 2026 0

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 3smaki zycia 2024-09-03 0

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA