Kobieta pobita na śmierć. "Bo wzgardziła zalotami".
4 marca 2016
W styczniu tego roku w jednym z mieszkań na Woli doszło do śmiertelnego pobicia kobiety. Właśnie zatrzymano podejrzewanych o to mężczyzn.
Mieszkańcy: czas otworzyć Grzybowską!
Mieszkańcy osiedla Za Żelazną Bramą zbierają podpisy wspierające otwarcie ul. Grzybowskiej dla samochodów osobowych. W blokach rozłożono księgi. Powód - planowane przedłużenie zamknięcia przynajmniej do połowy 2015 roku.
Ta jednak nie była zainteresowana i spławiła adoratora, który niestety nie mógł przeboleć odtrącenia. Zaczął bić 33-latkę, a po chwili dołączył do niego Łukasz D. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie zmarła - a lekarze powiadomili policję.
Po kilkutygodniowej pracy wywiadowczej i zbieraniu dowodów policja zatrzymała najpierw Tomasza Z., a później Łukasza D. Obaj usłyszeli zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym, za co grozi do dziesięciu lat więzienia. Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.
TW Fulik
Autor zamieszcza swoje teksty
na podstawie informacji pozyskanych operacyjnie od służb mundurowych













































