Kamery w autobusach
15 grudnia 2006
Bezpieczeństwa w stołecznych autobusach będą już niedługo pilnować kamery. Od listopada tego roku trwały testy zintegrowanego systemu monitoringu autobusów.
To nie prima aprilis. Planują kolejkę gondolową na Pragę
Wszystko wskazuje na to, że brzegi Wisły zepnie nie tylko kładka dla pieszych, ale też... kolejka.
mz.




































