REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 1smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0
Białołęka

sport »

 

Julia z Lemurów walczy o mistrzostwo Europy

  8 czerwca 2016

alt='Julia z Lemurów walczy o mistrzostwo Europy'

22 maja Julia Świątkiewicz z klubu Judo Lemur zdobyła srebrny medal na jednym z czterech najtrudniejszych turniejów w Europie - Pucharze Europy w Bielsku-Białej.

REKLAMA

moje bielany 2moje bielany 0
Stawka była bardzo wysoka: finał Pucharu Europy i pełna kwalifikacja na Mistrzostwa Europy 2016, które odbędą się na początku lipca w Finlandii. Przeciwniczką Julii w finale była utytułowana Niemka. Oprócz dwóch ataków rywalki na początku to jednak Julia dyktowała warunki w tej walce, atakowała cały czas. Judo jest lekiem na wszystko, którego warto spróbować. Próbujcie u najlepszych! Judo jest lekiem na wszystko, którego warto spróbować. Próbujcie u najlepszych!
Co słychać w Białołęckim Klubie Judo Lemur? Poprzedni rok obfitował w sukcesy, kolejny również rozpoczął się niezwykle obiecująco.
Dopiero w dogrywce sędziowie postanowili półprzytomną Niemkę ukarać za brak aktywności, co dla Klubu Judo Lemur oznaczało jedno: finał i ogromną radość. Julia to pierwsza w historii klubu zawodniczka, która będzie reprezentowała nasz kraj i walczyła o medal Mistrzostw Europy.

Przypomnijmy, że od dwóch tygodni Świątkiewicz jest Mistrzynią Polski w swojej kategorii. Podczas Mistrzostw Europy będzie miała zaszczyt reprezentować kraj także w turnieju drużynowym, mamy więc szansę na dwa medale. Trzymajmy kciuki!

(MR)

.
 

REKLAMA

cemat box 2cemat box 0

Komentarze (2)

# Mieszkaniec33

17.06.2016 00:16

To działacz PO, kandydował z ich list zdecydowanie nie popieram PO i takich ludzi!!!

# Teresę

17.06.2016 00:18

Kandydował i przegrał z kretesem, mieszkańcy nie dali sie nabrać na takie sztuczki PO.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

atal 002 3atal 002 0
Kup bilet

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 1refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

olowkowa kraina 002 2olowkowa kraina 002 0

REKLAMA

san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 2san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 0

REKLAMA

REKLAMA

Promocje Cyfrowe.pl
Promocje Cyfrowe.pl
Promocje Cyfrowe.pl

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Lato 2025
Lato 2025
Lato 2025

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Majówka 2025 za granicą
Majówka 2025 za granicą