Jeden radar, cztery lokalizacje - która zarabia najwięcej?
20 lutego 2014
Wiadomo, że straż miejska w Legionowie ma jeden(!) fotoradar. Są za to cztery maszty, które goszczą to urządzenie. Które z nich najwięcej zarabia?
"Ekologia" w Legionowie. Około 300 drzew wysuszyli na słońcu
Już od kilku tygodni ogromny teren rekreacyjno-sportowy przy Królowej Jadwigi w Legionowie straszy obumarłymi drzewkami. Stało się tak na skutek panujących susz i upałów, w czasie których zapomniano o ich podlewaniu. Dlaczego doszło do tak rażącego marnotrawstwa?
- Po wypadku śmiertelnym na Suwalnej nasze urządzenie trafiło właśnie tam.
To jednak nie jest najniebezpieczniejsze miejsce w Legionowie. Które zatem? - Zdecydowanie najwięcej zdjęć jest robionych w okolicach szkoły przy Jana Pawła - twierdzi komendant Nadworski. - Dlatego właśnie tam fotoradar jest najczęściej ustawiany. Mieliśmy już przypadki, że prędkość była tam przekraczana o 100%. Biorąc pod uwagę bliskość szkoły, naturalnym wydaje się fakt, że tam najłatwiej natknąć się na radar...
Przy okazji - straż miejska nosi się z zamiarem kupna nowego urządzenia. Czy powinno zasilić obecne maszty, czy przydałyby się nowe? Czekamy na opinie.
(wt)
.





































