Jazz w podziemiu
29 września 2006
22 września zainaugurowany został na Bielanach nowy cykl muzyczny pod nazwą "Jazz w Podziemiach Kamedulskich".
Kto pamięta Shazzę? Piekarnię na Wawrzyszewie znały miliony
Miłość od pierwszego wejrzenia w piekarni przy Petöfiego - tak można podsumować teledysk, który w 1995 roku robił furorę nad Wisłą.
W programie znalazły się ballady, standardy oraz kompozycje własne artystów. Koncert poprowadził krytyk i dziennikarz Radia Jazz, Irek Felicjańczuk.
Zapraszamy wszystkich na kolejne wydarzenia muzyczne.
mz
.












































