Irena Santor wystąpi pod kościołem na Żytniej
1 września 2014
Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego i Św. Faustyny już po raz dziesiąty organizuje piknik "Żytnią do nieba". Główną gwiazdą w tym roku będzie Pierwsza Dama polskiej piosenki - Irena Santor.
Nowa ścieżka rowerowa i parki kieszonkowe wzdłuż Jana Pawła II
Zarząd Dróg Miejskich podpisał umowę na budowę drogi rowerowej wzdłuż alei Jana Pawła II, między rondem ONZ a aleją "Solidarności". W ramach inwestycji powstanie blisko kilometr nowej trasy i trzy parki kieszonkowe. Posadzonych zostanie niemal 100 nowych drzew.
Dzień później, kwadrans przed południem zacznie się pokaz iluzji dla dzieci, a przez cały dzień trwać będzie kiermasz produktów regionalnych, ciast, miodów, serów, książek itp. W ogródku koło kościoła można będzie siąść za wirtualnymi sterami szybowca albo popatrzeć w niebo przez lunetę. Co jeszcze czekać będzie na przybyłych?
(red)
.













































