REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Artykuł partnerski

Innowacyjny trening personalny w Warszawie - alternatywa dla siłowni

Innowacyjny trening personalny w Warszawie - alternatywa dla siłowni

Jeśli pracujesz nad redukcją tkanki tłuszczowej lub zależy Ci na zbudowaniu mięśni, na pewno wiesz, jak długo czasem trzeba czekać na efekty. Trudno liczyć na rozwiązania, które pozwolą Ci osiągnąć cel bez żadnej pracy. Trudnością jest także brak czasu, który coraz częściej nam uniemożliwia realizację założeń.

W całej Polsce coraz częściej możesz spotkać się z nowatorskim sposobem na skuteczną aktywność fizyczną, czyli trening EMS pod okiem trenera personalnego. Na czym polega i co możesz dzięki niemu zyskać?

Trening personalny EMS - jak to wygląda?

Podczas treningu EMS ćwiczy się w specjalnym stroju, który przy pomocy elektrostymulacji (EMS) wysyła impulsy do mięśni głębokich. To pobudza je do działania i zwiększa efektywność ćwiczeń - w tym samym czasie stymulowane jest 9 głównych partii mięśniowych. Trener personalny dopasowuje sam przebieg treningu do potrzeb, oczekiwań i możliwości podopiecznego, w zależności od tego, na jakie efekty liczy. Wykonuje się ćwiczenia z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała i ćwiczenia aerobowe - proste, ale bardzo skuteczne. Co istotne, trening EMS odbywa się tylko raz w tygodniu i trwa jedynie 20 minut. Może być wiodącą formą aktywności, ale może być także uzupełnieniem.

Zalety treningu EMS

Co sprawia, że trening personalny EMS zyskał tak dużą popularność?

  • Zajęcia odbywają się pod okiem wyspecjalizowanych trenerów. Nie ma tu mowy o kontuzji przez niepoprawne wykonywanie ćwiczeń.
  • Z pomocą metody EMS trening pozwala na osiągnięcie takich celów jak spalenie tkanki tłuszczowej, rozbudowa mięśni, redukcja cellulitu czy przygotowanie do sezonu sportowego (na przykład przed wyjazdem na narty). Co istotne, metoda EMS pochodzi z fizjoterapii - elektrostymulacja pozwala przyspieszyć regenerację po kontuzji, dlatego taki trening przydaje się także wtedy, gdy chcesz powrócić do formy po przerwie.
  • Trwa tylko 20 minut i odbywa się raz w tygodniu, dzięki czemu może być dodatkową aktywnością. Jego wydajność odpowiada jednak trzem standardowym treningom, dlatego jeśli brakuje Ci czasu na uprawianie sportu, EMS to coś dla Ciebie.
  • Trening EMS nie sprawia bólu. W razie jakichkolwiek trudności możesz liczyć na wsparcie trenera.

To tylko niektóre z wielu zalet treningu EMS. Ta innowacyjna metoda robi niezwykłą karierę w branży fitness i ma już stałe grono zachwyconych klientów.

BodyTec20+ - skorzystaj z nowatorskiego treningu personalnego EMS!

Jeśli szukasz studio treningu personalnego, które pozwoli Ci czerpać maksymalne korzyści z treningu EMS, zapraszamy do BodyTec20+! Z nami przekonasz się, że 20 minut raz w tygodniu to wcale nie jest mało, a może być Twoją drogą do niezwykłego sukcesu. Fachowe wsparcie naszych doświadczonych trenerów sprawi, że poczujesz pełną motywację. Prowadzimy stały monitoring postępów, dzięki któremu zobaczysz, co już się udało, a co można jeszcze poprawić. Ty wymagasz od nas - my wymagamy od Ciebie. Zapraszamy na spotkanie próbne w naszym studio - przyjdź i sprawdź, jak niewiele dzieli Cię od upragnionego celu!


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

REKLAMA

REKLAMA