REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Życzenia Świąteczne

 Andrzej Świtalski

22.12.2006 20:12

[i]Gdy się Chrystus rodzi...[i]
mijają spory, ludzie są życzliwsi, jest szczególna atmosfera.
Wszyscy za tym szczególnym czasem tęsknimy.
Skoro się może rodzić raz na rok, to może dałoby się częściej. Pozwólmy Mu na to... czego Wam i sobie życzymy w 2007 roku.
Mirka, Andrzej, Ula, Marysia i Wojtek Świtalscy

# piotrek

22.12.2006 21:41

Życzenia świąteczne nie przekładają się na życie codzienne, bo wielu ludków życzy innym ludkom, coś tam , coś tam, a po świętach abarot i tak do świąt.
pamiętam, jak byłem w dzielnicy białołęka i tam urzędole przygotowywali się na wyjazd na pogrzeb papieża, jeden z nich to nawet żegna się przed szamunkiem. ok, fajnie, jak kto lubi, ale do qrwy nędzy, ten sam świętojebliwy bandyta jedzie na pogrzeb papy i żegna się przed żarłem, a za tydzień, czy za 3 przysyła pismo do właścicieli, aby oddali swoje ziemie(zagrabione dekretem bolka) bandytom z miasta stołecznego w-wy, to ja już nic z tego nie rozumiem. ja tym wszom nawet nie tłumaczyłem kim jestem, tylko przedstawiłem się jako mecenas i wytłumaczyłem jak chłop krowie, kiwali bandyci główkami, współczuli, gówno nie współczuli, tak samo kochaja boga jak współczuli, urzędnicy nie mają serca dla innych osób, czasem kochają swoją rodzinę(patrz oprawcy hitlerowscy, w obozach dopuszczali się najokrutniejszych rzeczy, a w domu kochali nawet pieska).
p.s. sam składam życzenia świąteczne i noworoczne, ale od wielu ludzi nawet nie chcę słyszeć nic, nie ma czegoś bardziej fałszywego na świecie jak życzenia świąteczne od bandytów, a dzisiaj to modne, szczególnie na najwyższej półce władzy-powstanie w-wskie, domy opieki, dziecka, hospicja, szpitale, tam gdzie serce najbardziej boli, bandyci podszywają się pod współczucie i ludki myślą, że oni naprawdę.
Wszystkim forumowiczom składam
najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt i nowego roku, a może wreszcie matka z gdańska pojutrze przemówi ludzkim głosem.

# Mikołaj z rózgą

23.12.2006 14:30

Świtalski daj już spokój!
Wszelkie twoje ruchy po tym jak straciłeś stołek są śmieszne!Twa aktywność na forum,to dowód na to że nie chcesz się pogodzić z tym że ludzie na dzielnicy Cię olali!Na dodatek chcesz przejąć władzę w Pisie i szemrasz za plecami Ostrowskiego!Tak więc Twoje życzenia to jedno a zamiary NIEKOSZERNE to drugie!

REKLAMA

# marysia

23.12.2006 20:57

Ja również dołączam się do życzeń i wszystkim życzę radośnie spędzonych Świąt!

# kobziarz w krate

23.12.2006 21:39

muuuahahahahhaaa grunt to zrozumienie, miłość i tolerancja na każdym kroku :D:D:D:D:D
to najlepszy post od czasu jak się kampania wyborcza zaczęła na tym nieszczęsnym forum

# kontr Mikołaj

24.12.2006 02:03

Świtalski , za gębowanie na forum , obłudę , zabiegi mające na celu wyrugowanie Ostrego z funkcji oraz nieszczere życzenia za karę nie dostaniesz nowej lagi do podparcia!

REKLAMA

# siwa

24.12.2006 16:30

Znaczy się że kolejny cwaniaczek robi pijar na forum!?( czytaj Świtalski )Idąc tym tropem czekam teraz na gorące życzenia od Gęsiny , słodkie pozdrowienia od Ostrowskiego , ogromnej ilości prezentów od Kołaczyk

# leon

26.12.2006 22:21

Dziękuję za informacje na temat p. Świtalskiego. Nie wiedziałem o co chodzi w aktywności byłego radnego. Teraz już wiem. Do kiedy będzie trwała wojna podjazdowa p. Andrzeja? Ludzie nie dajcie się nabrać!!!

# nemosa

26.12.2006 22:55

Świtalski to nadzieja bialoleckiej prawicy.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break