REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# flow

05.09.2019 22:44

Po co drugi raz ten sam artykuł? Był wczoraj.

# makorej

05.09.2019 22:47

gonić słoje z chrzanowa za Lazurową..... ....wonnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# Pelczyniak

06.09.2019 06:05

Juz dawno powinien zostac wprowadzony podatek od psów, a swoja droga pies bez kaganca to 500zl mandatu, ale wsiury sie przyzwyczaily ze na wsi u siebie pies biega bez smyczy i kaganca to tutaj tak samo moze

REKLAMA

# pZz

07.09.2019 22:04

Pelczyniak, Warszawa zmienila przepisy i nie jest juz wymagany ani kaganiec, ani smycz. Glosujcie dalej na tych rzadcow.

# Anna 83

31.08.2020 10:25

Przepraszam bardzo, ale akurat w Parku Górczewska bardzo dużo ludzi sprząta po psach. Już dawno nie zdarzyło mi się żeby w coś wdepnąć. Za to imprezująca w piątki do późnych godzin nocnych młodzież zostawia po sobie tony śmieci. Już nie wspomnę o wrzaskach do 4 rano. Bardziej uciążliwy to jest amfiteatr z muzyką na 120dB. Codziennie zbieram z parku co najmniej 5 butelek lub puszek. Jestem w tym parku 6 razy dziennie i naprawdę jeszcze nigdy nie spotkałam się z niebezpieczną sytuacją na linii pies człowiek. Psiarze korzystający z piątku są naprawdę w większości kulturalni. Ktoś kto się tak żali na psiarzy jest chyba mocno przewrażliwiony. A z tego pseudowybiegu nikt nie korzysta, bo nie spełnia on swojej podstawowej funkcji. Psy wpadają na gęsto umieszczone metalowe (!) sprzęty i mogą zrobić sobie niemałą krzywdę. Tam nie ma miejsca na wybieganie psa. Tym co się dziwią, że wybieg pusty, należy zadać pytanie czy swoim dzieciom pozwoliliby bawić się na niebezpiecznym placu zabaw.

# Psiara

05.10.2020 12:42

Fajnie gdybym pozostał czysty. Ludzie nie sprzątają w ogóle po swoich pieskach.. na moim osiedlu pod oknem jest psia toaleta. A wystarczy zaopatrzyć się w woreczki- ja sama używam Zestawu Psia Torebka j jest bardzo zadowolona. Dbajmy o nasze osiedla parki i wybiegi! Masz psa posprzątaj po nim!!!

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA