REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Zrobiłam to z bratem swojego chlopaka...

# nastolatka

21.02.2004 18:54

Nie było go w domu, kiedy przyszłam. Ale był jego starszy brat. Padał deszcz zostałam. Tak jakoś wyszło. Nadal jesteśmy razem, ale coś jest między nami nie tak. To było miesiąc temu. CZY MAM O TYM POWIEDZIEĆ?

# wujek dobra rada

21.02.2004 19:39

Kup test ciążowy i potem decyduj

# nastolatka

22.02.2004 15:37

Tu jest wszystko OK

REKLAMA

# michu

23.02.2004 08:40

w rodzinie zostało, nie przejmuj się, ja też miałem siostrę mojej żony :-)))))) i zyję

# Duśka

23.02.2004 22:15

O tym trzeba mysleć przed, a nie po! Ech, małolaty! Duśka.

# dobra rada

23.02.2004 22:32

Jeśli dalej chcesz z nim być, to mu o tym nie mów. Nie łudź się, że będzie jak dawniej, może lepiej zmień chłopaka

REKLAMA

# casa nova

23.02.2004 22:44

A JA ZROBIŁEM TO Z BABCIĄ MOJEJ DZIEWCZYNY.

# Lewatywy Pana Grahama

24.02.2004 09:22

Kasa..., na trzezwo ja przeleciałes, bo nic innego wokol sie nie ruszało, czy byles nawolony, jak stodola? Powiedz? Kiedys, w latach siedemdziesiatych moj Przyjaciel bedac "w stanie" bzyknal 81 letnia staruszke pod Tarnobrzegiem. Został zlapany, bo zasnal na niej, ale w sadzie, nikt z calego skladu nie chcial uwierzyc, ze sprawa miala miejsce...Babcia byla k-o-s-z-m-a-r-n-a ! Rodzina staruchy awanture robila pod sufit, ze to gwalt, starucha glucha, kumpel nic nie pamietal po przeciez wodce byl, a sedzia tylko pytal...czy to mozliwe ? Koniec, koncow do wariatow go poslali...dobre, no nie?

# lucek

24.02.2004 10:46

napisz do Bravo girl, na pewno Ci pomogą

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe