REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Zrobiłam to z bratem swojego chlopaka...

# nastolatka

21.02.2004 18:54

Nie było go w domu, kiedy przyszłam. Ale był jego starszy brat. Padał deszcz zostałam. Tak jakoś wyszło. Nadal jesteśmy razem, ale coś jest między nami nie tak. To było miesiąc temu. CZY MAM O TYM POWIEDZIEĆ?

# wujek dobra rada

21.02.2004 19:39

Kup test ciążowy i potem decyduj

# nastolatka

22.02.2004 15:37

Tu jest wszystko OK

REKLAMA

# michu

23.02.2004 08:40

w rodzinie zostało, nie przejmuj się, ja też miałem siostrę mojej żony :-)))))) i zyję

# Duśka

23.02.2004 22:15

O tym trzeba mysleć przed, a nie po! Ech, małolaty! Duśka.

# dobra rada

23.02.2004 22:32

Jeśli dalej chcesz z nim być, to mu o tym nie mów. Nie łudź się, że będzie jak dawniej, może lepiej zmień chłopaka

REKLAMA

# casa nova

23.02.2004 22:44

A JA ZROBIŁEM TO Z BABCIĄ MOJEJ DZIEWCZYNY.

# Lewatywy Pana Grahama

24.02.2004 09:22

Kasa..., na trzezwo ja przeleciałes, bo nic innego wokol sie nie ruszało, czy byles nawolony, jak stodola? Powiedz? Kiedys, w latach siedemdziesiatych moj Przyjaciel bedac "w stanie" bzyknal 81 letnia staruszke pod Tarnobrzegiem. Został zlapany, bo zasnal na niej, ale w sadzie, nikt z calego skladu nie chcial uwierzyc, ze sprawa miala miejsce...Babcia byla k-o-s-z-m-a-r-n-a ! Rodzina staruchy awanture robila pod sufit, ze to gwalt, starucha glucha, kumpel nic nie pamietal po przeciez wodce byl, a sedzia tylko pytal...czy to mozliwe ? Koniec, koncow do wariatow go poslali...dobre, no nie?

# lucek

24.02.2004 10:46

napisz do Bravo girl, na pewno Ci pomogą

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe