REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Zostań programistką - bezpłatne lekcje

# Autumnhope

10.04.2017 08:48

Cześć :)
Jestem programistą aplikacji internetowych z bogatym doświadczeniem, w swojej karierze miałem okazję pracować przy wielu dużych projektach. Nasza branża cierpi na przewagę mężczyzn, więc pomyślałem, że może warto zrobić coś żeby to zmienić, dlatego postanowiłem zacząć Was dziewczyny uczyć tej wspaniałej sztuki, jaką jest tworzenie oprogramowania. Lubię uczyć innych, mam w tym już pewne doświadczenie (prowadziłem kurs programowania od podstaw).
Lekcje będą indywidualne, dlatego mogę przyjąć maksymalnie dwie uczennice. Oferta dotyczy wyłącznie osób z Warszawy.
Technologie, których będę uczył, to:
- PHP (docelowo Symfony framework)
- SQL
- JavaScript
- Git
Będzie też sporo Linuksa oraz innych tematów.
Zakładam naukę od zupełnych podstaw.
Liczę na osoby otwarte i przyjazne, z którymi przy okazji będzie można również nawiązać sympatyczną znajomość :).
Inicjatywa jest czysto prywatna, lekcje nie są powiązane z żadną firmą ani organizacją, nie pobieram za nie pieniędzy.
Zgłoszenie wyślij na adres autumn.hope@wp.pl
W treści zgłoszenia podaj swoje imię, napisz też coś o sobie - czym się zajmujesz, co lubisz, ile masz lat, czemu chcesz programować oraz coś od siebie :).
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy