REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# ZibiM

14.07.2020 20:33

Ładnie się ludziom w głowie rypie już od tego dostatku, jeszcze zanim doczytałem do końca już pomyślałem, że przecież dostają 500+. Pamiętajcie te pieniądze są dla dzieci miedzy innymi też na takiego rodzaju atrakcje, a nie na piweczko czy tym podobne. Może jeszcze ZOO +. LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ bo niedługo nie będzie nawet tego.....

# dfdf665

14.07.2020 22:30

Przecież są tam bilety rodzinne i wcale niedrogie, do tego roczne tez są.

# szatan

14.07.2020 22:38

Jak pani ma 5 dzieci czyli miesiecznie 2,5 tysiaca na nie a nie wóde czy jedzenie dla siebie o co płacz ?? 100zł jpdl

REKLAMA

# Adam1234

15.07.2020 08:11

dla porównania cena biletów w 3 razy większym ZOO w Poznaniu proszę zajrzeć i porównać zarówno cenę za bilet zwykły jak i rodzinny

# Nowy_321_

15.07.2020 20:56

Mój ból jest większy niż twój...
Daj, daj mnie bo się mnie należy
Na horom curke...
Rodzina 2+5 co miesiąc otrzymuje dodatkowo 2500zł
Na kartę dużej rodziny wszędzie zniżki tylko nie do zoo
Trzeba wyjeczec tańsze bilety
Tego pokroju ludzie nie wzbudzają we mnie szacunku tylko litość
Mówię nie stanowcze nie na obniżkę dla rodziców wielodzietnych.
Dzieki temu że ceny są "normalne" nie ma patologicznych sytuacji i spokojnie można iść do zoo na spacer
NIE dla zniżek...

# Ana92

15.07.2020 23:13

Jezuuu jak można mieć 5 bachorow i jeszcze pełzać o zniżki a później my uczciwie płacący za bilety musimy słuchać te zgraję Wrzeszczunów w Zoo. Stop roszczeniowym dzieciorobom!!! :-) Będzie to co w Niemczech - całe pokolenia na garnuszku Państwa! Program Prezerwatywa+ to jedyny benefit dla Tego Typu Osób :-)

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break