REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# klienta bazarku

02.07.2013 10:00

Panie Andrzeju, Panie Zbyszku zawsze miejsca parkingowe można wytyczyć na bazarze. Kurcze, tylko gdzie wtedy będzie bazar i gdzie będziecie pracować? Nieważne, najważniejsze że samochody będą miały gdzie parkować, prawda.

# R17

02.07.2013 23:24

Dla mnie jakiś sztuczny problem. Autem penie, że ktoś wpada ale to jakiś procent bo większość nie idzie po tańsze warzywa i nie jedzie nie wiadomo skąd. Tam masa w te i z powrotem do komunikacji, do metra. Z wózkami po osiedlach.
Auta są problemem przy metrze. Ale nie sądzę aby jakaś wielka ilość klientów tam dojeżdżała samochodem.

# Dantes

03.07.2013 11:30

Ktoś pozwolił na wybudowanie tego bloku. To nie krsnoludki ani nie mieszkańcy przyszli i na dziko go postawili, tylko ratusz i inne instytucje klepnęły inwestycję dewelopera. A dwa, mieszkańcy mają już do dyspozycji garaż pod blokami, więc nie blokują miejsc. Zakładam, że powyższe cytaty są wyrwane z szerszej wypowiedzi, bo w artykule świadczą tylko o degradacji umysłowej burmistrza i spółki.

REKLAMA

# mczyszław

03.07.2013 22:39

Ja czekam na wybudowanie nowego bloku w miejscu targowiska, nie mogę znieść tego bałaganu, a produkty z marketu mogę kupić w markecie...

# eRDe

04.07.2013 21:11

#R17 napisał(a) 02.07.2013 23:24

Ale nie sądzę aby jakaś wielka ilość klientów tam dojeżdżała samochodem.

Faktycznie po warzywa i owoce większość albo wędruje pieszo albo komunikacją miejską i jak dla mnie to kolejny urok kupowania na Wolumenie.
Nie przepadam za to za giełdą elektroniczną, faktycznie wówczas przyjeżdża wiele osób samochodami i stają jak popadnie, tyle że od tego są odpowiednie służby:)

# R17

04.07.2013 21:44

Jednak trochę łatwiej na elektroniczną. Bo o ile na warzywną to tam dojeżdżający do metra sporo parkują w niedziele ten problem raczej nie występuje. A jak parkują jak popadnie to jak wspomniałeś od tego są służby.

REKLAMA

# Rudawka44

05.07.2013 11:43

Powodzenia z kupowaniem w marketach. A ja chce kupować na Wolumenie. On istnieje w tym samym miejscu od 50 lat a wasze bloki powstały chyba trochę później. Prawda ? Nikt was nie zmuszał do zamieszkania w pobliżu bazarku. Jak sie wprowadzaliście to juz tam był, więc akceptowaliście jego sąsiedztwo. Skoro wtedy nie przeszkadał to chyba teraz tym bardziej nie powinien.

# eRDe

05.07.2013 14:46

#Rudawka44 napisał(a) 05.07.2013 11:43
Nikt was nie zmuszał do zamieszkania w pobliżu bazarku. Jak sie wprowadzaliście to juz tam był, więc akceptowaliście jego sąsiedztwo. Skoro wtedy nie przeszkadał to chyba teraz tym bardziej nie powinien.

Mi bazar na Wolumenie nie przeszkadza, wręcz go lubię. Przeszkadza mi natomiast chamskie zachowanie niektórych tam przyjeżdżających (nie wiem, może są to przyjeżdżający do metra, a nie na zakupy). Niektórzy na przykład "zapominają" że na chodniku trzeba zostawić odpowiednią ilość miejsca pieszym:)
Podejrzewam zresztą że większość mieszkańców Wawrzyszewa i okolic też bazarek lubi, co widać po ilości kupujących.

# rybka

13.07.2013 18:00

Bazarek musi zostać!!!!!!!!

REKLAMA

# Tadeusz

02.08.2013 09:18

Powinno sie ograniczyc parkowanie maksymalnie i zmusic ludzi do korzystania z komunikacji miejskiej!!!!

# Garuda

12.08.2013 11:45

po pierwsze: w dni targowe jeśli chodzi o parkowanie jest "sajgon" - miejsc jest za mało.
po drugie: tuż obok są dwie szkoły podstawowe i 2 przedszkola - przed godz. 8.00 jest ciasno z parkowaniem, a w dni targowe dramat - strach dzieciaka samego puścić do szkoły, bo to prawie jak loteria - przejedzie go ktoś, czy nie przejedzie
po trzecie: remont od strony nowego bloku już zakończony - niestety ilość miejsc parkingowych zmniejszyła się drastycznie !!!! Gratulacje dla projektanta, który chyba nigdy nie był tam we wtorkowy, czy piątkowy ranek !!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy