REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Żłobki w okolicy osiedla regaty

 kaspaw

17.01.2013 13:47

Szanowni, niedawno wprowadziliśmy się na osiedle Regaty i jako że jesteśmy tutaj nowi poszukujemy sprawdzonego żłobka dla naszych maluchów 12miesięcy i 2,5roku. Ostatnio widziałem baner nowego żłobka Pluszowy Miś na Polnego Wiatru, który niedługo ma się otworzyć, czy ktoś może wie coś więcej o tej placówce. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda całkiem fajnie ale może ktoś wie coś więcej.
Widziałem też grupę żłobkową w Krasnoludkach kawałek dalej ale jakoś tak budynek i wnętrza nie napawają wielkim optymizmem, ale może to tylko tak wygląda na pierwszy rzut oka, więc komentarze mile widziane.
Oczywiście wszelkie inne propozycje mile widziane ale z tego co objechałem okolicę za wiele możliwości nie widziałem, a od marca dzieciaczki muszą mieć zapewnioną opiekę.

# panna M.

18.01.2013 13:41

A może jednak woleliby Państwo nianię? Właśnie się wprowadziłam na os. Regaty i jestem w pełni dyspozycyjna... mam też kierunkowe studia i doświadczenie...

# Zlobek Marysin

12.06.2013 20:46

http://www.klubmalegomalucha.pl

REKLAMA

# Mama

28.08.2013 18:23

Proponuję Bolka i Lolka na ul. Ostródzkiej 152 B
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe