REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# fak

09.08.2021 21:47

Zielony Ład obowiązuje tylko wtedy kiedy lewactwu u władzy jest tak wygodnie. Czy ktos z Lewicy protestuje przeciwko tej okropnej inwestycji? Nie. Ważniejsze jest zwężeniw połowy ulic.

# Kej Kej

10.08.2021 20:29

No j fajnie. Dzienny Dom Pomocy Społecznej dla seniorów jest bardzo dobrym i potrzebnym działaniem, starsze osoby będą mogły razem zjeść posiłki, pograć w karty, poćwiczyć, porozmawiać i poznać się wzajemnie. Z kolei placówka dla osób z autyzmem da wytchnienie rodzicom i opiekunom przez te kilka godzin w ciągu dnia. Mi pomysł się bardzo podoba. Da zajęcie jednym i zatrudnienie drugim.

# Clark

11.08.2021 08:44

Pomysł może fajny ale miejsce jej realizacji fatalny. Jest to dobry przykład kiedy liczy się tylko kasa a dobro mieszkańców nie! I jak to ktoś powiedział obiecanki cacanki. Zobaczymy ile drzew wytną w imię inwestycji. Drzewa zdrowe, dużo ptactwa aż chce się rano wstać i słuchać. To wszystko chcą zniszczyć! Na miejsce starych drze jaja posadzić nowe. A ktoś to kalkulował ile lat będzie trzeba czekać aż wyrosną tak jak te!!! Jakaś masakra! Jest tyle miejsca na Tarchominie pod tą inwestycję a uczepili się tego spokojnego, cichego miejsca! Szkoda, że ludzie, którzy nie powinni rządzą tym krajem i doprowadza go do upadłości gospodarczej!

REKLAMA

# annawe

11.08.2021 09:10

Ja bym nie chciała żeby jakieś stare osoby dotykały moje dziecko, nie wiadomo jakie choroby roznoszą.

# Kej Kej

11.08.2021 17:26

#annawe napisał(a) 11.08.2021 09:10
Ja bym nie chciała żeby jakieś stare osoby dotykały moje dziecko, nie wiadomo jakie choroby roznoszą.
Pewno takie same, jak Twoja stara matka

# Miłośnik drzew

14.11.2021 22:50

Również uważam, że lokalizacja tej inwestycji jest zupełnie absurdalna. Białołęka ma naprawdę dużo wolnych przestrzeni, a osoby, które będą korzystać z Centrum nie potrzebują dobrze skomunikowanego miejsca - raczej samodzielnie nie będa tam docierać. Do tego wycinka drzew - kompletnie niepotrzebne usuwanie ostatnich enklaw zieleni w tych rejonach. Skandal!Nie wiem kto na to pozwolił. Podsumowując Centrum - tak (choć nie w konwencji trzy placówki w jednym - jakie jest uzasadnienie nie mam pojęcia). Na pewno jednak lokalizacja jest kompletnie nietrafiona. Mam nadzieję, że inwestycja nie dojdzie do skutku.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024