REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# fak

09.08.2021 21:47

Zielony Ład obowiązuje tylko wtedy kiedy lewactwu u władzy jest tak wygodnie. Czy ktos z Lewicy protestuje przeciwko tej okropnej inwestycji? Nie. Ważniejsze jest zwężeniw połowy ulic.

# Kej Kej

10.08.2021 20:29

No j fajnie. Dzienny Dom Pomocy Społecznej dla seniorów jest bardzo dobrym i potrzebnym działaniem, starsze osoby będą mogły razem zjeść posiłki, pograć w karty, poćwiczyć, porozmawiać i poznać się wzajemnie. Z kolei placówka dla osób z autyzmem da wytchnienie rodzicom i opiekunom przez te kilka godzin w ciągu dnia. Mi pomysł się bardzo podoba. Da zajęcie jednym i zatrudnienie drugim.

# Clark

11.08.2021 08:44

Pomysł może fajny ale miejsce jej realizacji fatalny. Jest to dobry przykład kiedy liczy się tylko kasa a dobro mieszkańców nie! I jak to ktoś powiedział obiecanki cacanki. Zobaczymy ile drzew wytną w imię inwestycji. Drzewa zdrowe, dużo ptactwa aż chce się rano wstać i słuchać. To wszystko chcą zniszczyć! Na miejsce starych drze jaja posadzić nowe. A ktoś to kalkulował ile lat będzie trzeba czekać aż wyrosną tak jak te!!! Jakaś masakra! Jest tyle miejsca na Tarchominie pod tą inwestycję a uczepili się tego spokojnego, cichego miejsca! Szkoda, że ludzie, którzy nie powinni rządzą tym krajem i doprowadza go do upadłości gospodarczej!

REKLAMA

# annawe

11.08.2021 09:10

Ja bym nie chciała żeby jakieś stare osoby dotykały moje dziecko, nie wiadomo jakie choroby roznoszą.

# Kej Kej

11.08.2021 17:26

#annawe napisał(a) 11.08.2021 09:10
Ja bym nie chciała żeby jakieś stare osoby dotykały moje dziecko, nie wiadomo jakie choroby roznoszą.
Pewno takie same, jak Twoja stara matka

# Miłośnik drzew

14.11.2021 22:50

Również uważam, że lokalizacja tej inwestycji jest zupełnie absurdalna. Białołęka ma naprawdę dużo wolnych przestrzeni, a osoby, które będą korzystać z Centrum nie potrzebują dobrze skomunikowanego miejsca - raczej samodzielnie nie będa tam docierać. Do tego wycinka drzew - kompletnie niepotrzebne usuwanie ostatnich enklaw zieleni w tych rejonach. Skandal!Nie wiem kto na to pozwolił. Podsumowując Centrum - tak (choć nie w konwencji trzy placówki w jednym - jakie jest uzasadnienie nie mam pojęcia). Na pewno jednak lokalizacja jest kompletnie nietrafiona. Mam nadzieję, że inwestycja nie dojdzie do skutku.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024