REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Zientecka - koniec kariery?

# temi*

19.09.2004 10:20

Usłyszałam że na sesji w piątek było ciekawie.Pani burmistrz przyznała sie do tego że mamusi załatwiła mieszkanie komunalne.Tyle ludzi biednych i skrzywdzonych przez los nie może-a tu burmistrz może.Jeśli to prawda,to napewno wzór cnót obywatelskich Prezydent wszystkich WARSZAWIAKÓW Kaczyński nie będzie miał innego wyjścia jak wyrzucić Ją na zbity pyszczek.Bo firmuje PiS (filar) ,jest nauczycielką (jakie wzory postaw może przekazywać przekrętas ?) i na dodatek złego jest burmistrzem który powinien być wzorcem szczególnym (bez lepkich rączek) Co na to Pan Panie Prezydencie? i co na to Pani Pani Burmistrz? Może samodzielna decyzja -abdykacja!!!!!!!!!

# dorota

19.09.2004 20:43

Jeśli mogła to dlaczego by nie.Czy mogła spodziewać się że znajdzie się ktoś pamiętliwy.Sądzę ,że zostanie to wyjaśnione i w sposób bezwględny ukarane.Córka i to kochająca-przypuszczam nie trzyma mamy w domu tylko do komunalnego.Fe,fe fe...Jestem ciekawa ile pokoi ma Pani burmistrz i ile dzieci że nie mogli się pomieścić.Biedaki....

# molly bloom

19.09.2004 23:28

Dzisiaj zyjem jutro gnijem jak mawial tata Tadzie choc nie kapucyn bo by ....zemdlal
Słodycz rzecz gustu jak mawiala pewna panienka z okolic krety- jakie zycie taki skon. Kazdy to wie .. nawet bez 5 lat kazetu.

REKLAMA

# Marginalia_Filozoficzne

20.09.2004 09:26

... Chlopcze ! Cudownie, pieknie, tak nam tego brakowalo ...

# MAX.WAWA

01.10.2004 21:32

A ja myślę, że mimo iż nie powinna tego robić, to... w zasadzie obrotna kobitka, no nie? Nic tylko zostać radnym... hehe. Niech se zostanie na tym miejscu i więcej się do niczego nie przyznaje.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy