REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# colorado_88

23.04.2024 14:04

podobne zmiany są potrzebne na sąsiednim przystanku - Muzeum Powstania Warszawskiego

# myśl Puchatku

24.04.2024 07:39

Łatwo sie zgłasza takie pomysły. Szkoda że nikt nie przejmuje się lawinowym wzrostem kosztów usług ogrodniczych w mieście. Dziesiątki milionów mogły pójść na inwestycje, a wydajemy rokrocznie je na przycinanie krzaczków i pielęgnację roślin na takich bieda skwerkach.

# Arpa61

24.04.2024 09:15

"Jeśli projekt pozytywnie przejdzie przez urzędniczą weryfikację formalno-prawną, będzie można na niego zagłosować w drugiej połowie czerwca". Demokracja ludowa [w Warszawie w wydaniu Umiłowanej Władzy potomków aktywu PPR i aktywu PZPR z der Bürgerpattform (tzw.PO)] zaostrza się wraz z budową socjalizmu (Josif Dżugaszwili "Stalin"). Tylko reakcja apeluje o altanę śmietnikową na Mireckiego. A ja, jako reakcja reakcji od DWUDZIESTU lat apeluję do Władzy na Bema 70 o załatanie dachu nad moim mieszkaniem, albowiem mam ZACIEK... Tylko od sufitu do podłogi, ale mi przeszkadza, nie wiedzieć czemu. PS Adresu swojego nie podaję, bo nie chcę, aby nieznani sprawcy rozpruli mi dach do reszty.

REKLAMA

# Arpa61

28.04.2024 11:11

#myśl Puchatku napisał(a) 24.04.2024 07:39
Łatwo sie zgłasza takie pomysły. Szkoda że nikt nie przejmuje się lawinowym wzrostem kosztów usług ogrodniczych w mieście. Dziesiątki milionów mogły pójść na inwestycje, a wydajemy rokrocznie je na przycinanie krzaczków i pielęgnację roślin na takich bieda skwerkach.
muj boże! bez te pszycinanie kszaczkuw lawinowo rosnie koszty! a mogli by dać Krzysiu od Puchatku. A jak kto kce zielono to niech jadzie na wieś a nie po mnieście sie szfendać
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break