REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Bielany

REKLAMA

# No i ciach!

20.01.2020 11:02

No i gitara. Miasto dla ludzi, nie dla samochodów.

# rower-power

20.01.2020 12:01

Bardzo dobrze. Dosyć tego samochodocentryzmu. To jest miasto, a nie jakaś pipidówa przy trasie ekspresowej. Więcej zieleni, więcej dróg dla rowerów, więcej ładnych skwerów, a nie tylko same szroty dookoła jak gdzieś pod za przeproszeniem Grójcem.

# za parkingami

20.01.2020 13:10

Widać,że osoba pisząca ten artykuł nie zna się w ogóle na sprawie i dostała rozkaz odgórny!

REKLAMA

# Leblanc

20.01.2020 14:01

Jak zwykle zmotoryzowane janusze próbują blokować rozwój miasta! Na pohybel patokierowcom!

# joj

20.01.2020 14:33

Czy burmistrz tylko udaje takiego średnio-kumatego? Przecież ścieżka rowerowa wzdłuż Broniewskiego jest od dawna, po drugiej stronie ulicy.
Panie Pietruczuk, może rusz się z fotela i przespaceruj się tam lub przejedź autobusem - to jest 1 przystanek 103 od ratusza - i zobacz to na własne oczy!

# Kwiatek

20.01.2020 15:04

Ścieżka jest najmniej istotna. Wazne, że śmierdzący złom zajmuje cenną publiczną przestrzeń nie przynosząc zadnych korzyści.

REKLAMA

# Bielany Piaski

20.01.2020 16:12

Nie chcieliście parkować na grodzonych parkingach, woleliście na dziko to teraz WON.
Naszym dzieciom należy się życie w przyjaznym środowisku a nie w syfie generowanym przez roszczeniowych patokierowców.

# wku

25.01.2020 10:51

Rozumiem, że zdjęcie ilustrujące artykuł ma być dowodem na to, że wzdłuż Broniewskiego brakuje zieleni...? Nie jestem przeciwko zazielenianiu miasta, ale nie podoba mi się robienie tego na siłę - czy naprawdę nie ma lepszych miejsc na sadzenie trawników i stawianie ławek? Nie sądzę żeby ludzie marzyli o spacerach, odpoczywaniu wzdłuż ruchliwej ulicy i przy akompaniamencie tramwajów. Moim zdaniem o wiele lepszym pomysłem byłoby przeznaczenie tych środków na zadbanie o zieleń i ławki na osiedlach - właśnie po to, żeby miasto było dla ludzi, zarówno tych zmotoryzowanych jak i tych, którzy poruszają się wyłącznie komunikacją miejską, pieszo, rowerem... Skoro niektórym "smrody" i "złomy" przeszkadzają stojąc w uporządkowany sposób na ogrodzonych parkingach, to co będzie po ich likwidacji?

# Radissimo

29.01.2020 00:20

Pomysły likwidowania miejsc samochodowych i pasów ruchu jest współczesnym obłędem. Państwo, jeśli mu naprawdę zależy na poprawie powietrza, powinno skończyć z udawaniem, że robi coś dla ekologii. Należy skończyć z dominacją węgla jako paliwa w Polsce i wesprzeć znaczącymi kwotami zakupy aut elektrycznych oraz stawianie instalacji do ich ładowania, jak w Niemczech.
Poza tym dopóki komunikacja miejska nie stanie się bardziej atrakcyjna (punktualność, częstość i wygodne płatności, np. jak za MobiParking, klimatyzacja i ogrzewanie), to nikogo z klasy średniej nie uda się do niej przekonać i każdy będzie bronił jak niepodległości swego prawa obywatelskiego, którym od wielu lat jest też mobilność. Planiści, urbaniści miejscy zdają się nie rozumieć tej prostej zasady ekonomii. Zamiast tego stosują tępy przymus, co nie działa.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA