REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

zespół stresu pourazowego?

# kautys

07.01.2016 19:38

gdzie w stolicy znajdę specjalistę który pomoże człowiekowi ze stresem pourazowym? pilne

# mamisk

07.01.2016 19:42

dobre opinie ma MindSpa na Olesińskiej - http://mind-spa.waw .pl/zespol-stresu-pourazowego/
myślę, by udać się tam do psychologa.. bo od dłuższego czasu problemy przytłaczają mnie do granic możliwości.. ;/

# warum

23.04.2017 22:23

Myślę, że warto podpytać w Psychomedic. Zadzwoń 22 253 88 88 , bo z tego co słyszałam mają świetnych specjalistów, którzy poradzą sobie z zaburzeniami różnego typu, lekami i problemami. Mają spore uznanie i doświadczenie, także kliniczne.

REKLAMA

# Marcysia

22.10.2017 17:26

Psychoterapia w Warszawie jest bardzo dostępna natomiast problem jest w jakości udzielanej pomocy.
Tak więc dobrze sprawdź z kim masz do czynienia przy wyborze, osobiście w Twojej sytuacji ostatecznie polecam Pana Mariusza Moderskiego, który przyjmuje w kolektywie Psychologgia.

# Zostawer

22.10.2017 20:11

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# kamilkazx

25.04.2018 22:36

Chyba jednak najlepszych specjalistów maja w klinikach Psychomedic, słyszałam wiele dobrego na temat diagnostyki i terapii, podejścia do pacjenta. Na stronie psychomedic.pl/psychiatra-warszawa można poczytać, jakie problemy mogą rozwiązać, dotyczy to osób w różnym wieku

REKLAMA

# anty spam

26.04.2018 14:31

Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ..

 Paulo100

13.01.2021 14:59

Dzień dobry,
Mam pytanie o tabletki na stres. Znalazłem taki produkt: https://restilen.pl - jest on dobrze recenzowany, ale to chyba jakaś nowość... bo pierwsze co o nim słyszałam. Pytanie do osób, które go stosowały: czy działa? Jak działa i czy jest bezpieczny dla organizmu?
Będę wdzięczna za rekomendacje i informacje na temat tego produktu. Ewentualnie, może jesteście wskazać inne tabletki, które są skuteczne i jednocześnie bezpieczne (nie uzależniają od ich stosowania?).
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA