REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Zenobiusz

11.03.2019 09:27

Swietny dojazd, buaahahahahahah
SKM co pół godziny naładowane do granic mozliwości
Komunikacja autobusami leży
Zostaje auto ale spokojnie, budowa metra na Brodno to 3 lata korkow na S8
Nie ma szkoły, przedszkola
Ja rozumiem artykuł sponsorowany ale sa jakies granice??

 BratKarol

11.03.2019 11:43

pozostaje tylko kupić pancerne http://okna-domin.pl/drzwi-oknoplast.html przed imigrantami :p

# sdasdasd

11.03.2019 11:54

Ostatnio coraz więcej artykułów ma ewidentnie sponsorowany charakter a nie są tak oznaczane przez szanowną redakcję. Przestaje być jakkolwiek wartościowa ta strona.

REKLAMA

# aaaaa

11.03.2019 21:02

nie polecam

# sss

14.03.2019 23:42

a ile takie mieszkanie mając na uwadze lokalizację (kiepsko) i czas oczekiwania na mieszkanie 2 lata (średnio). Mając na uwadze ile tracę w trakcję czekania na mieszkania (zysk z najmu lub koszty na najem) cena musi być odpowiednio niższa.... jeśli an rynku wtórnym na Białołęce (na Białołęce w gorszych lokalizajach (nie Tarchomin) kosztują 6.000 to nowe musi kosztować ok. 5000
Jestem z Tarchomina Developer zaczął budować nowe osiedle (odbiór IV 2020), 300m od Galerii Północnej tuż przy linii tramwajowej, developer chce 8500 za metr..... jak to usłyszałem to usiadłem i wyraziłem swoją opinię to już wolę sobie kupić mieszkanie w wielkiej płycie tuż przy stacji metra Słodowiec/StareBialenny na Sadach przy tramwaju lub na Usynowie za te same pieniądze..... a jeszcze mi zostanie mi 50 tys (koszy na najem jaki musiałbym ponieść przez czas oczekiwania na mieszkanie)

# Kot

15.03.2019 15:39

Jeśli chodzi o dojazd pociągiem to faktyczniesienia łącznie z dojściem na stację to będzie ok 30 minut do centrum. Mi to akurat pasuje. Tłok jest zawsze w komunikacji w godzinach szczytu i to w całej Warszawie. Natomiast mieszkanie w okolicach galeri północnej to dziękuję. Bez przerwy hałasię jadących samochodów. Problemy ze szkołami będą teraz praktucznie wszędzie. Póki państwo nie bedzie zrzudać kosztów budowy szków na samorządy to tak będzie dalej

REKLAMA

 Pani Wiosna

24.05.2019 23:01

Wiosna zapewni dobre wynagrodzenie i godne starzenie. Płaca minimalna powinna wynosić w Polsce 1000 euro.#wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break