REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Samorzad Mlocin

14.11.2014 08:28

Pytalismy mieszkancow o opinie na naszym profilu fb, ale malo kto wiedzial o ktore miejsce chodzi.

# Marcin

15.11.2014 07:35

Zakładanie, że wszyscy zainteresowani wypowiedzeniem się w tej sprawie mają konto na szajsbuku, jest nieuzasadnione. Mógł to wymyślić tylko jakiś odmóżdżony gimbus.

# dodo24

20.11.2014 19:44

Ja wiem gdzie się znajduję owy zdrój. Od kilkunastu lat nie ma tam wody. Był zarośnięty i ogrodzony więc i dostęp nie był do niego dobry. Pamiętam że było dużo wody deszczowej w brodziku z liśćmi i śmieciami a w zimę zamarzał. Więc nawet jak ktoś z przechodził obok to nie widział tego zdroju.
Nie wszyscy którzy tam mieszkali żyją i nie wszyscy mają fb.
A poza tym większość tych którzy tam się wychowali już tam nie mieszkają.
Więc po co ta dyskusja???

REKLAMA

# RRW

03.12.2014 16:20

Z informacji uzyskanych od byłej mieszkanki willi przy ulicy Wazów 1, "zdrój" pokazany na zdjęciu stanowił kiedyś część fontanny. W miejscu, gdzie obecnie znajduje się kran, usytuowana była główka aniołka. Po obu stronach brodzika stały gazony z kwiatami. Cała posesja należała do Aleksandra Stamirowskiego (nie do Kazimierza, jak napisał w przewodniku po Bielanach Jarosław Zieliński) i nosiła nazwę Willa Róż.

# RRW

04.12.2014 16:18

Przepraszam, przekręciłam imię właściciela Willi Róż. Nosił on imię nie Aleksander, ale Antoni, a dokładnie Antoni Jan Franciszek Ligęza-Stamirowski h. Półkozic.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024