REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Samorzad Mlocin

14.11.2014 08:28

Pytalismy mieszkancow o opinie na naszym profilu fb, ale malo kto wiedzial o ktore miejsce chodzi.

# Marcin

15.11.2014 07:35

Zakładanie, że wszyscy zainteresowani wypowiedzeniem się w tej sprawie mają konto na szajsbuku, jest nieuzasadnione. Mógł to wymyślić tylko jakiś odmóżdżony gimbus.

# dodo24

20.11.2014 19:44

Ja wiem gdzie się znajduję owy zdrój. Od kilkunastu lat nie ma tam wody. Był zarośnięty i ogrodzony więc i dostęp nie był do niego dobry. Pamiętam że było dużo wody deszczowej w brodziku z liśćmi i śmieciami a w zimę zamarzał. Więc nawet jak ktoś z przechodził obok to nie widział tego zdroju.
Nie wszyscy którzy tam mieszkali żyją i nie wszyscy mają fb.
A poza tym większość tych którzy tam się wychowali już tam nie mieszkają.
Więc po co ta dyskusja???

REKLAMA

# RRW

03.12.2014 16:20

Z informacji uzyskanych od byłej mieszkanki willi przy ulicy Wazów 1, "zdrój" pokazany na zdjęciu stanowił kiedyś część fontanny. W miejscu, gdzie obecnie znajduje się kran, usytuowana była główka aniołka. Po obu stronach brodzika stały gazony z kwiatami. Cała posesja należała do Aleksandra Stamirowskiego (nie do Kazimierza, jak napisał w przewodniku po Bielanach Jarosław Zieliński) i nosiła nazwę Willa Róż.

# RRW

04.12.2014 16:18

Przepraszam, przekręciłam imię właściciela Willi Róż. Nosił on imię nie Aleksander, ale Antoni, a dokładnie Antoni Jan Franciszek Ligęza-Stamirowski h. Półkozic.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA