REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Ze Zdziarskiej

02.03.2015 11:53

Ulica Zdziarska ma wręcz luksusową nawierzchnię w porównaniu z Kątami Grodziskimi i Bialołęcką.Ma nawet taki cud techniki jak latarnie. Pilnie potrzeby jest chodnik. Mostek dopiero był remontowany, więc o co chodzi? Potrzebna jest kładka dla pieszych, ewnentualnie ze ścieżką rowerową, ale rowerów to tam za dużo nie ma, chyba, że w weekendy. O wiele wiekszy ruch jest na Kątach i na odcinku Zdziarska od Kątów do Ostródzkiej i remont Zdziarskiej od Ostródzkej do Białołęckiej. To, pani radna, kiedy to zrobią? Pani tu nie mieszka, więc nie prędko prawda?

# Lewandów

02.03.2015 15:13

był remontowany ale się wali - http://tustolica.pl/ most-na-zdziarskiej -sie-wali-wkrotce -nie-pojada-nim-autobusy_69270(usuń spacje).
Swoja drogą czemu wykonawca remontu nie odpowie za fuszerkę?

# Jan

02.03.2015 15:42

To perspektywiczna, mądra i dobra decyzja! Szczególnie, ze za parę lat dzieci będą musiały same chodzić i wracać ze szkoły. Muszę przyznać , że takie decyzje budzą mój szacunek!

REKLAMA

# Ze Zdziarskiej

02.03.2015 15:47

Niektóre dzieci już od paru lat tak chodzą

# Anja

02.03.2015 16:52

no i super, ja jako mieszkanka zielonej doliny jestem b.zadowolona, pozdrawiam

# pomocy

02.03.2015 18:07

Wszyscy zapominają że ulica Zdziarska ma też swój drugi odcinek w stronę Kanału Zeranskiego a tam doły i brak asfaltu. Może skoro znalazły się środki to ktoś by sobie przypomniał o tam mieszkających ludziach którzy mieszkają i męczą się tam od lat i pamiętają jak tam gdzie jeszcze 10 lat temu pasly się krowy teraz się asfalty kładzie a dla nich wciąż brakuje budżetu.

REKLAMA

# Marianna

03.03.2015 13:19

no tak daje się pozwolenia na budowę blokowiska tam gdzie miały być spokojne osiedla domków jednorodzinnych i od razu oczywiście drogi chodniki, a my starzy mieszkańcy dalej grzęźniemy w błocie i ciemnościach i zrywamy zawieszenia w samochodach, mam na myśli ul. Białołęcką od pętli 104 do Zdziarskiej i Zdziarską od Białołęckiej do Ostródzkiej. W 2014 trochę utwardzili nam Zdziarską ale jednocześnie zabrali znak zakazu wjazdu ciężarówek, który wywalczyli mieszkańcy i "Planeta" rozjeżdża drogę za przyzwoleniem urzędu gminy bo wielokrotne skargi nic nie dają.
A w artykule parę razy się burmistrz opowiada, że remont dotyczy CAŁEJ Zdziarskiej po co te kłamstwa i mydlenie oczu!!!

# Teżzdziarska

03.03.2015 13:34

Brawo# pomocy i #Marianna. Ta część, razem z nieoświetlonym odcinkiem Kątów od lat nie może docżekac się podstawowego remontu. Domyślcie się, dlaczego wszystkie inwestycje dotyczą okolic Ruskowego?

# sila_spokoju

03.03.2015 20:44

@ Katarzyna Szymańska
Widzę, że poza laniem żółci nic konstruktywnego nie umie Pani napisać, szkoda. A może pochwali się Pani, co sama zrobiła w sprawie poprawy infrastruktury w swojej okolicy, zamiast zazdrościć innym i narzekać? Przecież to takie "polskie" - zawiść i narzekanie zamiast przedstawianie rozwiązań i własnych pomysłów. Masa ludzi mieszkających w okolicy Zdziarskiej wykonała kawał roboty i wydeptała kilometry po urzędach, żeby coś się zadziało i jeśli w Pani zaściankowym mniemaniu ludzie, którzy przenieśli się tu urodzeni na Pradze, Bemowie czy Tarchominie to "słoiki", to gratuluję tym bardziej wiedzy o mieszkańcach okolicy...

REKLAMA

# Zielona Dolina

04.03.2015 12:28

Tym mostkiem strach chodzić. Poza tym brakuje chodnika a samochody wcale tam wolno nie jeżdżą. Po zmroku najlepiej w ogóle tamtędy nie chodzić.
Mieszkania Zielonej Doliny

# Warszawa23

04.03.2015 19:24

Wiadomość bardzo mnie cieszy, że w końcu może uda się wybudować nową ulicę Zdziarską z chodnikami i może latarniami również z NOWYM WIĘKSZYM MOSTEM. Chciałem tylko przypomnieć się, co napisałem wcześniej w komentarzach na temat "Most na Zdziarskiej się Wali".
No i bardzo dobrze, że się WALI MOSTEK. Niech Planiści Dzielnicy Białołęki Wschodniej wygenerują projekt nowego MOSTU, większego dla autobusów przegubowych i niech ul. Zdziarska i ul. Kąty Grodziskie przecinają się wreszcie pod kątem prostym, czyli przecinałaby się gdzieś już poza mostkiem i rzeczką Długa. Może ulica Kąty Grodziskie musiałaby iść również nowym mostkiem. Wszystko jest do zrobienia.
Wtedy i wały rzeczki można poprawić, zmodernizować i wybudować piękny chodnik wzdłuż z latarniami i ławeczkami.
Przykład: Kanał Bródnowski na Osiedlu Bródno biegnie po przekątnej a ulice Kondratowicza i Ulica Św. Wincentego prawie w pod kątem prostym, tzn. ze został tutaj wykonany wiadukt z przepustem pod katem 45 stopni.

 Marek1

06.03.2015 18:21

Jako nowy mieszkaniec Zielonej Doliny, bardzo sie cieszę z podjętych działan władz w kwestii poprawy infrastruktury drogowej. Przedostanie sie do przystanku autobusowego 120 zakrawa na walkę ze śmiercią. Brak znaków ograniczenia poredkości, gdzie samochody pędzą jak na wyścigach.............. Również paląca kwestią jest oświetlenie przystanków i oznakowanie przejścia dla pieszych. Wierżac w zapowiedzi władz, mam nadzieję, iż to sie zmieni, pozdr.

REKLAMA

# Lewandow

13.03.2015 14:59

Zielona Białołęka w kwestii infrastruktury to paląca kwestia. Trzeba remontować obecne drogi i budować nowe.

# Bazyl

28.07.2015 08:48

I co słychać ( widać) w sprawie tych remontów? W październiku, przed wyborami o nich przypomnicie sobie? I oczywiście obiecacie, że w przyszłym roku ( tylko którym przyszłym) te budowy ruszą. No, ale teraz priorytetem jest wyrównywanie równego Ruskowego, za parę lat będą robili kanalizację na Ruskowym i znów będzie wymagała remontu, tak, że te Zdiarskie, Skarbki trochę poczekają
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy