REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Targówek

REKLAMA

# Jaahquubel

18.11.2022 08:44

Po co budować dojścia, jak i tak nikt nie będzie korzystał?

# Jacobs

18.11.2022 08:50

Minister od PKP zmarnował miliony a teraz jego partyjna koleżanka robi raban, żeby miasto też wyrzuciło pieniądze w błoto na dojście do stacji z której nikt nie bedzie korzystał

# Jarosław

18.11.2022 08:59

takimi inwestyucjami pis próbuje wmówić obywatelom, że samorzady sa be i najlepiej jakby ich nie było. robią stacje w polu a potem będą krzyczeć, że samorząd be bo nie dowozi ludzi do stacji.
Swoja droga cyz pan psesudo redaktor nie uważa, że jak się pisze akrtykuły w internecie to warto by się podpisywać pełnym imieniem i nazwiskiem ? inicjały pan stosuje bo coś pan ukrywa czy może przed kimś się pan chowa ?

REKLAMA

# dddd

18.11.2022 16:38

Dla mnie sprawa jest jasna, czemu samorząd nie chce wydawać kasy na dojścia do stacji, która nie ma sensu. Kolej sobie może poprawiła statystyki budując to miejsce, tylko że jest to w obecej sytuacji wydana bez sensu kasa. Budowanie dojść to kolejne pieniądze wydane nie wiadomo po co

# pytanie za 10 punktów

18.11.2022 17:01

A czemu radna Marta Borczyńska nie leżała Rejtanem przed gabinetem jej partyjnego kolegi wiceministra infrastruktury odpowiedzialnego za PKP, jak budowali ten idiotyczny przystanek, tylko teraz robi raban na całą okolicę, że ratusz jest beee?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA