REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# tsts

27.06.2013 12:33

Zimowe kurtki w lato i brak liści na drzewach?! Ładnie to tak fabrykować materiały?! Co to za poziom dziennikarstwa gdzie oszukuje się czytelników?! Żałosny poziom, wstyd! Pewnie dlatego ta bezsensowa treść to wymysł autora i jego poglądy polityczne.

# zjelonek

27.06.2013 12:49

Proponuję, żeby pan rzecznik pojeździł sobie przez kilka tygodni o różnej porze dnia autobusem nr 190 z Jelonek. Może przestanie gadać głupoty...

# zjelonek

27.06.2013 13:16

proponuję 390 w szczycie - prosto Górczewską do Bankowego.
Kiedyś jak było więcej linii szczytowych komunikacja była lepsza i tańsza.
Teraz puste przegubowce krąża po peryferiach nawet co 6 minut ,zeby blizej centrum w korku na raz 3-4 zobaczyć.

REKLAMA

# jelonkowicz

29.06.2013 16:09

Nie bardzo wiem, jak ZTM liczy te procenty. Przecież w cywilizowanym świecie autobus zapełniony w 100% to taki, gdzie wszyscy ludzie mają miejsca siedzące i nikt nie musi stać. Nie korzystam akurat często ze 190 ale jeżdżę codziennie 184. W godzinach porannego czy popołudniowego szczytu jazda tą linią to koszmar. Od jakiegoś czasu linię obsługują krótsze autobusy - rozumiem, ze ma to związek z remontem ul. Kasprowicza, ale w takim przypadku autobusy powinny kursować częściej.
Zresztą rano z naszych Jelonek w ogóle trudno się wydostać. Tramwaje niby jeżdżą często, ale na przystanku Synów Pułku nie mogłem się wcisnąć do 2 kolejnych 26.

# jelonkowicz

29.06.2013 16:10

Nie bardzo wiem, jak ZTM liczy te procenty. Przecież w cywilizowanym świecie autobus zapełniony w 100% to taki, gdzie wszyscy ludzie mają miejsca siedzące i nikt nie musi stać. Nie korzystam akurat często ze 190 ale jeżdżę codziennie 184. W godzinach porannego czy popołudniowego szczytu jazda tą linią to koszmar. Od jakiegoś czasu linię obsługują krótsze autobusy - rozumiem, ze ma to związek z remontem ul. Kasprowicza, ale w takim przypadku autobusy powinny kursować częściej.

# stst

30.06.2013 11:57

#jelonkowicz napisał(a) 29.06.2013 16:10
Nie bardzo wiem, jak ZTM liczy te procenty. Przecież w cywilizowanym świecie autobus zapełniony w 100% to taki, gdzie wszyscy ludzie mają miejsca siedzące i nikt nie musi stać.
Myśl roku! Same słowo zapełniony przecież oznacza, że jest pełny, a autobusem podróżuje się nie tylko na siedząco, to nie autokar... Nie wiem jak sobie to wyobrażasz... Chyba masz własne wyobrażenie cywilizowanego świata.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA