REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Zarządzanie Nieruchomościami

 micki360

04.08.2017 15:26

Jesteśmy w trakcie wyboru zarządcy/administratora dla dużej nieruchomości ponad 300 lokali.
Czy ktoś współpracuje, współpracował zhttp://www.b3z.pl
Pozostawili bardzo dobre wrażenie po spotkaniu z zarządem.
Czy ktoś miał z nimi przyjemność?

# apis

06.08.2017 15:51

Znam tylko tą firmę http://www.per-modum.pl/. Chyba nie liczy się dobre wrażenie a konkretna współpraca i efekty. Firma z wieloletnim doświadczeniem w szeroko rozumianym zarządzaniu nieruchomościami.

# zarzadca16234

07.08.2017 11:02

Zarządzam nieruchomościami na Bemowie. Zapraszam na stronę www.zarzadca1623.pl
Podstawowe pytanie brzmi czy zarząd wspólnoty woli dużą firmę dla której będzie jednym z wielu czy mała dla której będzie najważniejszym...

REKLAMA

# ada

17.04.2018 09:14

Długo szukaliśmy dla nas jakiegoś zarządcy i finalnie stanęło na ofercie od Osiedle Zielone. Póki co wszystko w jak najlepszym porządku. Dobry nam zrobili cały audyt odnośnie tego jak wyglądają instalacje, stan techniczny budynku, i ogólnie nasze wspólnotowe pieniądze. Mam nadzieję, że niedługo ruszą z remontami i nie zapłacimy za to ponad koszty...

# syyyf reklama

17.04.2018 09:55

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# adbb

15.02.2019 10:14

Rozsądne warunki mają zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi osiedlezielone.eu. Najbardziej jestem zadowolona z kwestii technicznych, bo jako samotna matka nie muszę się niczym przejmować. Często dzwonię do konserwatora, od ręki usterki usuwane. Mieszkam w Gdańsku i jest duża różnica w jakości administrowania budynkiem w porównaniu do moich stron rodzinnych, gdzie po prostu z nikim nie szło się porozumieć nawet w podstawowych sprawach.

REKLAMA

# darko385

16.07.2019 10:45

Z dużymi osiedlami najsprawniej radzi sobie Integrum Management. A wiem z doświadczenia, bo sami podpisaliśmy z nimi umowę. Na bieżąco się wszystkim zajmują, więc nie możemy narzekać, a wcześniej mieliśmy duży problem z czystością na parkingach i np. wywozem śmieci. No problem nie do ogarnięcia, a przyszli Ci z Integrum i chwile pozniej wszystko załatwili, czyli jednak się dało a poprzendi zarządca leciał w kulki

# SaraW

24.07.2019 12:34

Jeśli chodzi właśnie o Bemowo, to ja korzystam z usług immo4rent od kilku lat i muszę powiedzieć, że naprawdę nieźle sobie radzą. Terminowo wszystko opłacają, dobrze sprawdzają stan budynku (a zrobiłam kilka wizyt kontrolnych). Nigdy nie miałam większych problemów, a najemcy bywali naprawdę różni. Jak na agencje nieruchomości, to są okej.

# kajtlin

19.09.2019 14:18

Jeżeli poszukujecie zarządcy nieruchomości mogę polecić biuro Autograf, nie tylko maja w ofercie mieszkania na sprzedaż Łódź

REKLAMA

# kajtlin

19.09.2019 14:19

Jeżeli poszukujecie zarządcy nieruchomości mogę polecić biuro Autograf, nie tylko maja w ofercie http://oferta.autograf-nieruchomosci.pl ale również świadczą profesjonalne usługi w zakresie zarządczej i obrotu.

# Pola

23.09.2019 09:36

Nie jestem ze stolicy, ale wiem, że tu też działa ta firma (integrum management), działają jak trzeba i nie ma pytań

# Kejti

20.11.2019 13:26

Nam zawsze znajomi polecali firmę Integrum Management. W końcu ich posłuchaliśmy i faktycznie, to firma świetnie zarządzająca nieruchomościami

REKLAMA

# Meggy

02.12.2019 11:30

#darko385 napisał(a) 16.07.2019 10:45
Z dużymi osiedlami najsprawniej radzi sobie Integrum Management. A wiem z doświadczenia, bo sami podpisaliśmy z nimi umowę. Na bieżąco się wszystkim zajmują, więc nie możemy narzekać, a wcześniej mieliśmy duży problem z czystością na parkingach i np. wywozem śmieci. No problem nie do ogarnięcia, a przyszli Ci z Integrum i chwile pozniej wszystko załatwili, czyli jednak się dało a poprzendi zarządca leciał w kulki

No u nas też się pojawili, bo poprzedni zarządcy nie podołali. Firma Integrum błyskawicznie rozwiązała nasze problemy. Dbaja o porządek i sprawy księgowe.

# pati

30.12.2019 12:11

No Integrum Management są fajnymi zarządcami, wszyskto na czas, dbaja o wszystko tak jak powinni, nie ma żadnych opóżnień i wsyzystko wyjaśniają

# Kopoczka45

08.01.2020 10:05

#SaraW napisał(a) 24.07.2019 12:34
Jeśli chodzi właśnie o Bemowo, to ja korzystam z usług immo4rent od kilku lat i muszę powiedzieć, że naprawdę nieźle sobie radzą. Terminowo wszystko opłacają, dobrze sprawdzają stan budynku (a zrobiłam kilka wizyt kontrolnych). Nigdy nie miałam większych problemów, a najemcy bywali naprawdę różni. Jak na agencje nieruchomości, to są okej.
Ja zaczęłam współpracę z Immo4rent i potwierdzam wszystko! Bardzo fajna firma, która dobrze wykonuje swoją pracę.

REKLAMA

# jakarta

04.02.2020 13:13

Wspołpracuję w z firmą Integrum Management, uważam, że to świetnie zarządzająca nieruchomościami firma :)

# adamaaa

05.02.2020 10:11

U nas jest taka firma Osiedle Zielone i trzeba przyznać, że bardzo dobrze im to wychodzi. Wszędzie czysto, wszystko wymieniane na czas. Ogólnie, to widać, że naprawdę się starają.

# robson

07.02.2020 10:11

Naszą wspólnotą zarządza Integrum Managament i skrupulatnie dbają o wszelkie porządki, remonty itd. Zawsze można na nich liczyć.

REKLAMA

 weronika23kl

09.02.2020 18:57

A ile taki zarządca bierze prowizji ? czy też procent od wynajmu ?http://meridiasprzedam.plom.pl/

# papatka

27.03.2020 15:25

U nas jest zarządca od Integrum Management i muszę pochwalić tę firmę. Na osiedlu jest czysto i zielono aż miło wyjść z bloku.w moim bloku był tez remont. Wszystko skończone w terminie. Widać, że zarządca dobrze dopilnował.

 Racjonalny

22.06.2020 09:42

Zarządzanie nieruchomości Bemowo posiada na wysokim poziomie. Wszystko za sprawą firmy Status, która wywiązuje się ze swoich usług jak należy. Wiem to od mojej siostry, która ma mieszkanie w tej dzielnicy i bardzo sobie chwali współpracę z nimi. http://status.pl/

REKLAMA

# maksss

23.07.2020 13:19

Nasza wspólnota funkcjonuje w Warszawie i nieruchomością zajmuje się u nas firma https://osiedlezielone.eu/. Bardzo dobry kontakt, wszystko sprawnie załatwiane, widać, że firma ma spore doświadczenie i działa na wysokim poziomie.

# boniek

28.07.2020 10:46

Można się skontaktować z altiplano - to dobry i uczciwy zarządca nieruchomości, nigdy z nim nie mieliśmy problemów, wręcz przeciwnie.

# marikii99

04.05.2021 09:30

Nasza wspólnota współpracuje na zasadzie outsourcingu z Osiedle Zielone sp. j. Zarządca ubezpieczony, licencjonowany, od dawna na rynku. Wiem, że wydzielają nawet dzień terenowy, żeby ocenić nieruchomości bezpośrednio pod kątem technicznym. W wiele spraw się angażują, doradzają wspólnotom, jak realnie obniżyć koszty. My mamy nawet długoterminowy plan na wzrost wartości. Ogólnie pełen profesjonalizm. Idzie się nawet fakturą samą rozliczyć, bez żadnego uwiązania formalnymi kwestiami. Widać gołym okiem, że robią sporo. Ludzie chwalą. Nie dziwne, że takie doświadczenie. Oczywiście mówię o Warszawie, ale w innych miastach też pewnie podobne, identyczne know how. Pozdrawiam.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy