REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Ula.K

13.02.2021 12:56

Co za durny tekst. Już nie macie o czym pisać. Na Bemowie mamy tylko 2 boiska bo bocce i dobrze że w ogóle są. Na jednym i drugim grałam, no turnieju na nich się nie przeprowadzi ale do rekracji są ok. Przy boiskach powinny stać tabliczki z regułami gry. A jak ktoś chce przybliżyć ten sport który jest dla wszystkich i młodych i starych to raczej go trzeba pochwalić a nie krytykować.

# popok

13.02.2021 15:50

jeszcze przed opadami śniegu byłem tam i leżało dużo psiego ładunku

# Piła

13.02.2021 22:04

Następnym krokiem będzie propozycja budowy stadionu do rugby, w które w Polsce prawie nikt nie gra, prawie nikt nie kibicuje, a tylko nieliczni wiedzą o co w tej grze chodzi.

REKLAMA

# Roman

14.02.2021 06:59

Jestem fanem tej gry i staram się grać jak najczęściej. Nie wiedziałem, że w Parku Górczewska jest bulodrom. Zazwyczaj gram nad Wisłą, czasem przy Pełczyńskiego.
Gra w bule to znakomita zabawa. Zasady gry są bardzo proste a jej fenomen polega na uniwersalności: grać może każdy! I stary i młody, i ona i on, i duży i mały. Wszyscy mają takie same szanse!
Mogę zgodzić się, że nie jest to popularna gra, ale przed podjęciem decyzji na pewno warto spróbować aktywować to miejsce poprzez promocję. Nie potrzeba wiele. Wystarczy kampania na facebooku Bemowa, kilka plakatów, oznaczenie miejsca z zasadami gry jak ktoś wyżej napisał.
Gra wzbudza zainteresowanie. Podczas gry nad Wisłą standardem jest, że spacerowicze zatrzymują się i patrzą jak gramy, często zapraszamy ich do gry, zachęcamy by spróbowali. Bardzo pozytywna energia. Polecam

# Frąsus z Jelonek

15.02.2021 16:26

Dziwne. Gram na jednym i drugim polu i kilka razy w zeszłym roku musieliśmy czekać na swoją kolej. Nie powiem, że wielokrotnie łączyliśmy się w jedną drużynę i fajnie to do siebie zbliżyło starych i młodych mieszkańców. :)
Właśnie. Władze dzielnicy może powinny zacząć od siebie i założyć Bemowską Drużynę "Boulemowo"!;) Jestem pierwszy, który do niej dołączy! :)

# zgreg

16.02.2021 10:33

#Piła napisał(a) 13.02.2021 22:04
Następnym krokiem będzie propozycja budowy stadionu do rugby, w które w Polsce prawie nikt nie gra, prawie nikt nie kibicuje, a tylko nieliczni wiedzą o co w tej grze chodzi.
Wiesz, że to można było kiedyś powiedzieć o każdym sporcie? :) Myśląc w ten sposób nie miałbyś dzisiaj w Polsce boisk piłkarskich, skoczni narciarskich i innych obiektów :)
Tak na marginesie budować stadionu rugby na Bemowie nie ma potrzeby, jest od wielu lat i już teraz gra u nas drużyna z Ekstraligi, wysiedlona z Ochoty Skra ;)

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA