REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Zaniedbane Wiśniewo, Henryków ... :(

# Gonzo

22.10.2003 11:19

Kochani, czy mam rację?
Może powalczmy o te rejony naszej Białołęki. Nie dajmy więcej Smokowi układać kostek bauma w swoich lasach. Czy wiecie, że w Wiśniewie i Henrykowie brak jest kanalizacji, szczątkowo jest gaz i woda ? A Tarchomin blokowy ma wszystko. Czy to jest sprawiedliwe. Kto za to odpowiada ? Po tej stronie Modlińskiej nie ma ani przedszkola ani żłóbka ! Psy dupami szczekają a radiowozy to się tu chyba wogóle nie zapuszczają.

# Gonzo

22.10.2003 13:07

sprostowanie do tych radiowozów:
pojawiają się tylko wtedy, jak kogoś okradną

# reks

22.10.2003 13:31

tarchomin to duma a wisniewo zascianek pies z kulawa noga tam sie nie pojawi bo nic sobie nie zje

REKLAMA

# re

22.10.2003 13:32

ciezcie sie ze mieszkacie w wilach czy domkach jednorodzinnych bo ja mieszkam w blokowisku i mam nadmiar ludzi ktorych nie lubie

# ruman

22.10.2003 13:33

wisniewo co wy chcecie macie domki a my mieszkamy w blokowiskach to chyba my cierpimy a nie wy wy macie spokoj,lasek cisze

# Gonzo

22.10.2003 13:36

"... spokój, lasek, ciszę" ... i sramy do wiaderka i butle z gazem nosimy do WILLI i po wodę do studni wyskakujemy i do przystanku w kaloszach chodzimy ..., fajnie nie?

REKLAMA

# Gonzo

22.10.2003 13:56

Do reksa:
a czy wiesz, że kiedyś po tej twojej dumie nawet na rowerze z BARDZO SZEROKIMI OPONAMI NIE DAŁO SIĘ PRZEJECHAĆ ? Wszędzie były tylko pola :)
Jeszcze jedno, znasz strukturę mieszkańców tej twojej dumy i skąd pochodzą ?
I jeszcze jedno, od czasu jak u was były pola, to po mojej stronie Modlińskiej prawie nic się nie zmieniło :(

# reks

22.10.2003 13:59

wiem byla to wies
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break