REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


15.01.2015 14:01 #bemowianka
No jak tak dalej pójdzie to może ten zarząd mieć duże problemy z zarządzaniem.
15.01.2015 14:16 #Piotrek
Już ma. Ale pani Hania najwyraźniej sie tym nie przejmuje
15.01.2015 14:18 #Uśmiechnij się
'Dyrektor OSIR, pan Grzegorz Kuca: dysponuję ekspertyzą strażacką, według której lodowisko w tym miejscu nie jest bezpieczne.'

Strażacy się tym nie przejmują, przyjeżdżają i leją wodę, sprowadzając tym samym zagrożenie dla mieszkańców i działając wbrew własnym ekspertyzom. Dyrektor Kuca ma 30 dni na odpowiedź na pismo burmistrza, pewnie zrobi to dopiero po feriach, żeby uchronić dzieci przed lodową katastrofą. W tym czasie możemy być świadkami kilkukrotnego otwarcia sezonu na łyżwach przez HGW, burmistrza Zygrzaka oraz dyrektora OSIR Grzegorza Kuca, oczywiście za każdym razem w asyście dzielnych chłopaków strażaków.

By żyło się lepiej...
15.01.2015 16:09 #Andrew
Jak widać Pani Prezydent nie potrafi wznieść się po nad podziałami dla dobra mieszkańców. Szkoda.........a komentować aż się nie chce
15.01.2015 18:21 #Renata
'Dyrektor OSIR, pan Grzegorz Kuca: dysponuję ekspertyzą strażacką, według której lodowisko w tym miejscu nie jest bezpieczne.'

zawsze było dobrze i nagle w tym roku jest niebezpiecznie? Dziwne
15.01.2015 18:37 #Bemiś
Czym się zajmuje koordynator sekretariatów zarządu dzielnicy?
16.01.2015 00:10 #menager
Z tego dyrektorka to jakiś kretyn. Teraz powinien donieść na prokuraturę na strażaków, że pomogli pomimo zagrożenia wynikającego z ekspertyzy. Panie Grzegorzu Kuca wracaj Pan sekretarki koordynować bo marny z Pana menager !!!!
16.01.2015 00:11 #Realista
Nikt nie powiedział, ze to bedzie trwało 30 dni. Danie człowiekowi kilka godzin na podjęcie działań nie jest rozsądne. Tymbardziej jezeli pieniądze na lodowisko nie sa z budżetu OSiRu... Ferie sa wazne i ludzi dobro tez, ale stawianie pod ściana człowieka, ktory odpowiada za wszystko i oczekiwanie ze w ciagu kilku godzin zorganizuje to tak by ,,panowie,, którzy pozornie robią to dla dobra mieszkańców nie mieli pretensji jest nierealne. Tymbardziej ze wtedy odezwali by sie, ze łamie przepisy... Według mnie to gra pod publiczność i mydlenie oczu, niby ,,zła wola,, dyrektora. Magia prasy, ale Ci co wiedza jak działają ludzie rządny władzy wiedza ze to tylko wykorzystanie sytuacji do krytyki.
16.01.2015 01:15 #Bem
Tat, tak realisto - jak się chce to można. Zaniechania pana dyrektora OSiR-u Grzegorza Kucy powinny zostać rozliczne !!!
16.01.2015 06:33 #z Bemowa
Wojnę to organizuje burmistrz Zygrzak, który w tym jest najlepszy. Człowiek, który z założenia nie lubi i nie szanuje ludzi a jego decyzje po kilku dniach urzędowania doprowadzają do absurdów takich jak lodowisko. Wydaje się, że działania burmistrza Zygrzak mają właśnie na celu opozninianie w uruchomieniu lodowiska żeby uderzać w dyrektora OSiR oraz HGW. Wszystko jest naglasniane przez sponsorowane przez ekipę Dąbrowskiego tu Bemow o oraz co gorsza na stronie ud Bemowo, ktora stała się politycznym głosem Dla Bemowa. Wszytkie działaniac Zygrzaka mają bezczelny charakter kłamstwa, który ma na celu wprowadzenie mieszkańców w błąd. Zresztą jak cała kampania wyborcza, w której do Dąbrowski miał być burmistrzem. Jednak od początku było wiadomo, że Dąbrowski burmistrzem nie będzie, ale głosy zebrali. Kłamstwo, obłuda, brak honoru, bezczelność to cechy nowej ekipy rządzącej na Bemowie. Wstyd mi, że moja dzielnica ma takiego burmistrza. Nie dajmy się oszukiwać! !!
REKLAMA
16.01.2015 06:45 #Sarkazm
Ale w końcu się udało! Kolejny spektakularny sukces ekipy pana J.Dąbrowskiego odkąd zdobyli władzę na Bemowie! Lodowisko będzie! Hura! Jeszcze nie rządzą na dobre a już rozdali 1000 choinek, pokazali nam sztuczne ognie nad Ratuszem i zrobili lodowisko! Brawo- na takich ludzi czekało całe Bemowo od wielu lat...
16.01.2015 06:55 #mieszkaniec Bemowa
Z doświadczenia wiadomo, że lodowisko na Bemowie mogło pochwalić się nienagannym prowadzeniem, tafla lodu była utrzymywana w bardzo dobrym stanie i mimo olbrzymiego oblozenia korzystający byli zadowoleni. Przede wszystkim lodowisko powinno być bezpieczne dla użytkowników. Działania burmistrza Zygrzaka na pewno nie mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa dla użytkowników oraz załatwieniu wszelkich spraw formalno-prawnych. Działania Zygrzaka mają na celu destabilizowanie działania urzędu i również w tym wypadku OSiR u. Działania Zygrzaka sprowadzają się do tego, że należy rozliczyć kampanie wyborczą, którą Dla Bemowa kosztowała pewnie ze 200-300 tys złotych. Swoją drogą trochę słaby wynik jak za taką kasę. Z pewnością to jest też sprawa do wyjaśnienia, bo limity na kampanię wyborczą obowiązywały wszystkie komitety, gdzie np. PO czy PiS wydały może po 15 tys. Teraz trzeba się odkuc. Zobaczymy jakie warunki na lodowisku zapewni nam Zygrzak. Kto będzie obsługiwał i jakie będą łyżwy. I czy w ogóle lodowisko będzie. Na tą chwilę wszytkie działania burmistrza mają na celu naglosnic sprawę i bić prezydenta i przy okazji w dyrektora OSiR. Żałosne działanie Zygrzaka i jego doradców Bemisia Lorentowicza i innych 'fachowców'. Nie dajmy się o tępić PR Zygrzaka.
16.01.2015 07:10 #Lorentowicz z RADZYMINA
Panie menadżer...ale z ciebie kląb. Wczoraj na sesji Rady Miasta został zatwierdzony budżet na modernizację Hali OSIR w kwocie ok. 1 800 000. Myślę, że jak na koordynatora sekretariat ów to świetny wynik aby takie środki pozyskać. To są zadania dyrektora aby pozyskiwać środki oraz sprawnie je realizować. To są również w mojej ocenie działania menedżerskie. ..dobre działania. Hala jest w trakcie modernizacji i właśnie na tą chwilę ta inwestycja jest przy obrońców Tobruku 40 najważniejsza. A co zrobił ówczesny dyrektor OSiR obecnie wiceburmistrz kulikowski? Przez wiele lat doprowadził hale do ruiny, którą generowala olbrzymie straty. Na koniec 2013 pan również przez siedem lat pełniący obowiązki Kulikowski zanotował stratę OSiR w wysokości min300 000 zzłotych. To ci dopiero menago i to jeszcze gdzieś spod Legionowa. Swoją drogą Zygrzak mówił z Dąbrowski, że Strzałkowski to desant z Zielonki a Kulikowski z jakiegoś Legionowa, ale czekajcie teraz najlepsze. ..Lorentowicz znany bardziej jako be miś jest spod RADZYMINA a jego rejestrację w aucie zdobią dumnie litery WWL, czyli dokładnie takie jak miał Strzałkowski. To ci dopiero zielony ludek. ..ha ha ha
16.01.2015 07:13 #Lorentowicz z RADZYMINA
Zapomniałem dodać, że Lorentowicz jest wymieniany jako pretendent do stołka zastępcy burmistrza. Tak w gwoli wyjaśnienia. ZANADA! !!
16.01.2015 08:33 #trener
#Lorentowicz z RADZYMINA napisał(a) 16.01.2015 07:10

Panie menadżer...ale z ciebie kląb. Wczoraj na sesji Rady Miasta został zatwierdzony budżet na modernizację Hali OSIR w kwocie ok. 1 800 000. Myślę, że jak na koordynatora sekretariat ów to świetny wynik aby takie środki pozyskać.
1,8 mln to kolejne podniesienie budżetu modernizacji hali, czyli albo był kardynalny błąd przy szacowniu kosztów, albo jest przekręt, a modernizacja hali jest wielkim skandalem, bo odbywa się za publiczne pieniądze tylko dla JEDNEJ koszykarskiej drużyny Legii. W Warszawie są obiekty, gdzie ta drużyna może grać. Zatrzymywanie jej na siłę za kilka milionów z publicznej kasy jest dobre? Nie ma pilniejszych potrzeb? W samym OSiRze są!
16.01.2015 08:45 #trener
- Dostałem pismo z prośbą o udostępnienie wody o godz. 15.30 z warunkiem realizacji polecenia służbowego do godz. 9.00. To irracjonalne - wyjaśnia dyrektor

No rzeczywiście. Irracjonalne. Podłączenie węży i odkręcenie kranów - dla pracowników OSiR zadanie niewykonalne. Burmistrz dał stanowczo za mało czasu . Panie Dyrektorze, Niech Pan sie nie ośmiesza!!!
16.01.2015 08:55 #zdziwiony
Co może być niebezpiecznego w miejscu na lodowisko ?! Jest na styku płyt tektonicznych czy jak???
16.01.2015 08:59 #trener
- Burmistrz Krzysztof Zygrzak z dnia na dzień polecił mi udostępnienie nieruchomości przy ul. Obrońców Tobruku, informując, że zamierza uruchomić lodowisko - mówi Grzegorz Kuca, p.o. dyrektora bemowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

To wypowiedź pana dyrektora Kucy z Gazety Wyborczej. Pan Dyrektor jest najwyraźniej bardzo zaskoczony tym, że trzeba zorganizować lodowisko tam gdzie zawsze było. Żenujące! On sam powinien o to zadbać, w końcu jest osobą odpowiedzialną za sport w naszej dzielnicy.
16.01.2015 09:26 #Lorentowicz z RADZYMINA
Panie trener. Może trener do z ciebie dobry, więc może treningami powinien się trener zajmować a nie wypisywaniem takich głupot. Urząd, jednostki miasta to nie prywatny folwark. Prawo do własności Bemowa uzurpuje sobie Dąbrowski wraz ze swoimi kolesiami. Niech założą swoją firmę i tam działają jak chcą. W administracji obowiązują przepisy prawa i również udostępnienie wody przez OSiR powinno być uformowane umową np.porozumieniem, którego nie ma. A pismo złożone na koniec dnia przez slugusa Zygrzaka informujące o udostępnienie nie wody od dnia następnego daje do zrozumienia, że burmistrz nie ma pojęcia o obowiązujących zasadach panujące w samorządzie. Jeszcze raz powtarzam. ..to nie jest prywatny folwark. Będąc mieszkańcem Bemowa wyrażam zdecydowany sprzeciw wobec działań obludnego Zarządu Dzielnicy Bemowo. Nie dajmy omamic się KŁAMSTWEM.!!!
16.01.2015 09:37 #CZAREK
Ile kosztuje woda na lodowisko. Ile m2 ma tafla i jaka jest grubość lodu?
REKLAMA
16.01.2015 09:37 #Lorentowicz z RADZYMINA
Poza tym panie trener to nie OSIR jest odpowiedzialny za funkcjonowanie lodowiska tylko dzielnica, więc to nie dyrektor powinien zadbać o lodowisko tylko burmistrz. Dodatkowo środki, które były przewidziane na rok 2014 na modernizację Hali były niewystarczające i należało pozyskać kolejne środki na dokończenie modernizacji hali. Lodowisko należy przestawić bo odległość nie spełnia wymogów związanych z organizacją imprez masowych. ...więc tak czy siak lodowisko będzie musiało być przedstawione. Ta lokalizacja została wskazana przez ówczesnego dyrektora OSiR Kulikowskiego. ..może teraz powinien pokryć koszty związane z przesunięciem obiektu? Poza tym widać panie trener ze jesteś tez spoza Bemowa pewnie z Legionowa albo Radzymina bo nie wiesz, że legia wywodzi się z Bemowa i ja jako mieszkaniec Bemowo jestem dumny, że ten klub będzie rozgrywać swoje mecze na Bemowie. Ta Hala od zawsze nazywana jest Hala Legii. Więc panie trener jak nie jesteś z Bemowa to udzielaj się w swojej społeczności lokalnej. Nie dajmy się OSZUKIWAĆ przez kłamliwy Zarząd Bemowa
16.01.2015 09:48 #Krzysiek
Czarek. ..woda to mały pikuś. Pacowalem a lodowisku na Torwarze i wiem, że wylanie tafli lodowiska to sztuka. ..na pewno nie robi się tak że wylewa się cysterne wody i już. Lód należy robić stopniowo warstwa po warstwie. Jak będzie za dużo wody na raz to lód się odparzy i po robią się dziury. Kto będzie obsługiwał lodowisko, czy ma uprawnienia do rolby czy wszystkie urządzenia są sprawne, kto wywiezie WC, kto poprowadzi zajęcia dla najmłodszych. ..czy ktoś z obsługi będzie umiał udzielać pierwszej pomocy. Czy hala jet bezpieczna wraz z instalacjami. Zygrzak krzyczy że mu dyrektor nie dał wody i co robi to co umie najlepiej. ..obludna hupce polityczną i bije w dyrektora. Założę się, że jak już uda się odpalić lodowisko jak się uda oczywiście to będzie smierdziec z to toi i to też będzie wina dyrektora Kuby i Prezydenta Miasta. Panie bburmistrza! Jako mieszkaniec Bemowa sprzeciwiam się pańskiej bezczelnej retoryce. Proszę o opamietanie i może trochę pokory!
16.01.2015 09:57 #mama trójki dzieci
Dlaczego poprzedni burmistrz nie ogłosił na czas przetargu i nie zorganizował lodowiska? Na tym może skupcie swoją agresję, bo gdyby nie to, to nie byłoby problemu, że trzeba w trybie awaryjnym uruchomić lodowisko na ferie. Zamiast wesprzeć nowego burmistrza, któremu jak widać "się chce" w przeciwieństwie do poprzednika, to urządzacie sobie nagonkę na niego i zasłaniacie się przepisami i ekspertyzami. Typowe dla zurzędniczałej do bólu kadry "fachowców" z PO. I niestety bardzo smutne dla mieszkańców. Kibicuję burmistrzowi i mam nadzieję, że będzie lód!
16.01.2015 10:12 #do mamatrojkidzieci
Burmistrz Zygrzak podejmuje takie decyzje, które prowadzą do przeciagniecia uruchomienia obiektu. Lodowisko by było na ferie gdyby udało się rozstrzygać ogłoszenie z dnia 23 grudnia 2014 i podpisać umowę chociaż na czas ferii zimowych i na dalszym etapie można by rozstrzygnąć przetarg. Lodowisko w obecnie trwającym sezonie miało już być przesunięte podobno bo jest za blisko hali. Stąd poślizg i decyzje Zygrzaka, które mają przede wszystkim na celu deprecjacje dyrektora OSiR i przede wszystkim HGW. Trzeba być odpornym na reklamy w tv tak samo jak na pr Zygrzaka, który jest nadwyraz kłamliwy. Takiego Bemowo ma obludnego burmistrza. Żałosne niestety.
16.01.2015 10:31 #Strażak Sam
A czy Straż Pożarna wykorzystywała sprzęt do ochrony zdrowia i życia do lania wody na bemowskim lodowisku. Czy to jest zgodne ze statutowymi zadaniami Straży Pożarnej? Nasuwają mi się pewne wątpliwości:)
16.01.2015 10:41 #mama trójki dzieci
#Strażak Sam napisał(a) 16.01.2015 10:31

A czy Straż Pożarna wykorzystywała sprzęt do ochrony zdrowia i życia do lania wody na bemowskim lodowisku. Czy to jest zgodne ze statutowymi zadaniami Straży Pożarnej? Nasuwają mi się pewne wątpliwości:)
Wasza dyskusja jest prowadzona pod hasłem "jak dokopać burmistrzowi i wszystkim, którzy mu pomagają uruchomić lodowisko". Panowie i (może, w co wątpię) Panie! Przemyślcie sobie, jaki wy właściwie macie w tym cel? Jako zwykła mieszkanka jestem rozczarowana i przerażona tym, że dyrektor OSiR nie może porozumieć się z burmistrzem i tak szybko jak sie da uruchomić mieszkańcom - głównie dzieciom na ferie - lodowiska
16.01.2015 11:02 #do matkatrójkidzieci
Należy wyraźnie podkreślić, że to Zygrzak prowadzi nagonke na HGW i od niedawna na dyrektora OSIR. Jeszcze raz odsyłam do mojego ostatniego wpisu gdzie wykonawca miałby kompleksowo obsługiwać obiekt. Wszystko wskazuje na to, że burmistrz robi wszystko aby uderzać w prezydenta i dyrektora. Proszę nie myśleć, że działania i decyzje są skierowane dla dobra mieszkańców. Mieszkańcy są tylko narzędziem do osiągania swoich celów politycznych przy okazji ubierając swoich niewygodnych oponentów w odpowiedzialność, że coś się nie udało. Wszystko wskazuje na to, że taka jest prawda. Z prawdą oświadczenia, wywiady burmistrza niestety nie mają wiele wspólnego.
16.01.2015 11:03 #podatnik z Bemowa
#CZAREK napisał(a) 16.01.2015 09:37

Ile kosztuje woda na lodowisko. Ile m2 ma tafla i jaka jest grubość lodu?
Lodowisko ma wymiary 20 x 30 m, czyli 600 m2. Grubość lodu max kilkanaście cm. Policzmy nawet 20.
600 m2 x 0,2 m = 120 m3.

Woda wg taryfy MPWiK kosztuje brutto 5,54.

120 m3 x 4,54 = 544,80 zł.

Czy dyrektor OSiR nie ma ważniejszych spraw na głowie? Potrącić mu z premii i już jest kasa na wodę dla lodowiska
16.01.2015 11:11 #podatnik z Bemowa
korekta

Woda wg taryfy MPWiK kosztuje brutto 4,54.
Policzone jest dobrze:
120 m3 x 4,54 = 544,80 zł.
16.01.2015 11:38 #Krzysiek
Podatki to może podatnik płaci, ale nie wie, że za odprowadzanie ścieków się płaci automatycznie przy poborze wody i wychodzi ok 9-10 złotych netto za m3. Może i podatnik dobrze wyliczył. ..może nie uwzględnił że woda idzie też w glebę i codziennie trzeba lac wodę na tafle szczególnie przy dużym oblozenia juz podczas funkcjonowania obiektu i do rolby wlewać również. ..proszę więc uwzględnić całość zużycia wody w sezonie co daje kilka ładnych tysięcy złotych. Skoro podatnik płaci podatki to wie też że samorząd dysponuje budżetem i nie trzeba nikomu z premii potracac jeśli w ogóle dyrektor jakieś premie dostaje tylko brać fundusze z budżetu. Sokoro była kasa na wodę w poprzednich sezonach to pewnie i w tym roku mają, ale pewnie burmistrz nie spełnił odpowiednich procedur.
REKLAMA
16.01.2015 11:54 #bemowian
A MOZE ZUGRZAK I JEGO LUDZIE ZAMIAST PISAC O KOORDYNATORZE SEKRETAREK NAPISZA ZE ZYGRZAK PRZESZKOLONY RZECZNIK DZIELNICY A TERAZ BURMISTRZ ALBO J. D. WYKWALIFIKOWANY OPERATOR WOZKOW WIDLOWYCH OBECNIE PRZEWODNICZACY RADY :) ALBO LORENTOWICZ WYKWALIFIKOWANY BEMIS OBECNIE PRZYSZLY WICEBURMISTRZ BUHAHAHAHAHHAHAHAHA
16.01.2015 12:13 #zawiedziony
#Krzysiek napisał(a) 16.01.2015 11:38

Podatki to może podatnik płaci, ale nie wie, że za odprowadzanie ścieków się płaci automatycznie przy poborze wody i wychodzi ok 9-10 złotych netto za m3. Może i podatnik dobrze wyliczył. ..może nie uwzględnił że woda idzie też w glebę i codziennie trzeba lac wodę na tafle szczególnie przy dużym oblozenia juz podczas funkcjonowania obiektu i do rolby wlewać również. ..proszę więc uwzględnić całość zużycia wody w sezonie co daje kilka ładnych tysięcy złotych. Skoro podatnik płaci podatki to wie też że samorząd dysponuje budżetem i nie trzeba nikomu z premii potracac jeśli w ogóle dyrektor jakieś premie dostaje tylko brać fundusze z budżetu. Sokoro była kasa na wodę w poprzednich sezonach to pewnie i w tym roku mają, ale pewnie burmistrz nie spełnił odpowiednich procedur.
Jak wiadomo burmistrz Zygrzak nie ma pełnomocnictw od JW cesarzowej HGW. Tak więc nie może podpisać się nawet pod fakturą za wodę, nie mówiąc o organizowaniu przetargu na operatora lodowiska. W takiej sytuacji OSiR powinien stanąć na wysokości zadania. Gdyby na Bemowie była normalna współpraca, a nie polityczna wojenka wewnątrz obecnej i byłej PO, to lodowisko zostałoby uruchomione, faktury zapłacone z budżetu OSiR zgodnie ze statutową działalnością i nie byłoby problemu. Niestety mamy partyjny beton zamiast menadżera sportu na stanowisku dyrektora OSiR.
16.01.2015 12:47 #Krzysiek
OSiR Bemowo nie ma ani w statucie ani w dotacji celowej utrzymania obiektu lodowiska. Burmistrz chcę wyraźnie dyrektora wbić na minę i każe mu złamać dyscyplinę finansów publicznych. Do zadań OSiR Bemowo jest administracja basenem halą i BOPN. Pan zawiedziony to głos burmistrza lub kogoś z jego otoczenia. ..z pewnością radnego Bemisia
16.01.2015 12:49 #Krzysiek
Panie radny Bemisiu z Radzymina. ..proszę tam wcielić się w maskotkę i knuc na szkodę mieszkańców Radzymina a nie Bemowa
16.01.2015 15:31 #ocb
Wciąganie Straży Pożarnej do rozgrywek politycznych jest żenujące. Tyle w temacie.
16.01.2015 18:05 #Cześć pracy
Straż pożarna jest apolityczna i dlatego dała wodę
17.01.2015 01:36 #menager
Panu Kucy już dziękujemy. Zero ducha sportu. Polityczny laluś od HGW. Żenada!!! Apropos zarządzania. Pieniążki się nie zdobywa tylko wypracowuje poprzez podejmowanie racjonalnych odważnych menedżerskich decyzji. Panie Kuca nie nadajesz się pan do sportu. Idź pan lepiej kury szczać prowadzać.
17.01.2015 13:05 #do do mamatójkidzieci
Widać, ze to dyskusja między zainteresowanymi stronami, a nie mieszkańcami. Który mieszkaniec wie, kiedy rada uchwaliła budżet, ile a remont hali i z którego dnia było ogłoszenie w sprawie lodowiska?

W efekcie niepodpisania umowy z firmami, które proponowały za prowadzenie lodowiska 100 i 140 tysięcy za 50 dni! będzie to kosztowało 50 tys. Dwa razy taniej.
Takie kwoty są zbyt trudne do wyobrażenia? Proszę bardzo, biorąc pod uwagę ilość pracowników, oznacza to, że jedna osoba wypożyczająca łyżwy czy ochroniarz zarobiliby na tym 7500 zł miesięcznie! Płacenie tyle z publicznych pieniędzy to rozumiem wspaniały pomysł?

I będzie w tym przegląd wszystkich urządzeń, czyszczenie lodu, łyżwy, obsługa, osoba przeszkolona z obsługi rolby i osoba przeszkolona z udzielania pierwszej pomocy. Więc nie udawaj zatroskanego mieszkańca, powiedz, że masz na imię Piotr i nie wypowiadaj się o tym, o czym nie masz pojęcia.
18.01.2015 02:02 #Zorro2000
O co tu chodzi skąd się wziął ten kuc ?
18.01.2015 02:20 #Zorro2000
Przecież ten kuca przeszedł na stronę strzałkowskiego był wykonawca jego i szulczynskiego przejął a stoma go trzymał na kanapie i tak kilka lat w urzedzie siedział jak pasożyt a teraz dzieciakom z bemowa nie daje na łyżwach pojeździć Oj Nieładnie.
Może do strzałki na wartownika lub ciecia na wole bo z Osiru to już wypad :-) no wiadomo dyrektorem się bywa a człowiekiem to on nie jest.
No to pa pa Bemowo leć na wole ciekawe co tam strzałka pozwoli ci zamknąć ???
REKLAMA
18.01.2015 02:35 #2 kids
#mama trójki dzieci napisał(a) 16.01.2015 09:57

Dlaczego poprzedni burmistrz nie ogłosił na czas przetargu i nie zorganizował lodowiska? Na tym może skupcie swoją agresję, bo gdyby nie to, to nie byłoby problemu, że trzeba w trybie awaryjnym uruchomić lodowisko na ferie. Zamiast wesprzeć nowego burmistrza, któremu jak widać "się chce" w przeciwieństwie do poprzednika, to urządzacie sobie nagonkę na niego i zasłaniacie się przepisami i ekspertyzami. Typowe dla zurzędniczałej do bólu kadry "fachowców" z PO. I niestety bardzo smutne dla mieszkańców. Kibicuję burmistrzowi i mam nadzieję, że będzie lód!
Całkowicie się z Panią zgadzam, nie dajmy się wciągać w politykę, działajmy sami i popierajmy tych, którzy coś chcą dla nas zrobić. Często korzystałem z dziećmi w poprzednich latach z lodowiska (teraz Starówka i Narodowy). Obawiam się, że każda inicjatywa p. Zygrzaka będzie blokowana przez partyjnych urzędasów prowadzących gierki polityczne (a opłacanych z naszych pieniędzy). Ich mieszkańcy nie interesują. Musimy ich wszystkich pogonić (obojętnie z jakich partii). Znając życie dyrektor OSiIR-u "za ofiarność i odwagę" w obronie wody pod lodowisko o wartości 544zł dostanie z ratusza nową posadkę w wodociągach za kilkanaście tys. (oczywiście także z naszych pieniędzy)
18.01.2015 13:29 #Zorro2000
Dyrektor osir Bemowo kto nim by nie byl- będzie jest jak wiadomo jak co od czego żeby Służyć mieszkańcom w tym a przede wszystkim DZIECIAKOM zarówno bogatym ale także i tym biednym, które specjalnie przyjeżdżają na obroncow tobruku bo to jedyna dla nich możliwość skorzystania z darmowej ślizgaki.
I tak było do tej pory poprzednie władze dbały o lodowisko przed strzałkowskim i kucą niestety obecnie wstawiony sliczny derektorek (który bez suszarki i żelazka nie przyszedł by do pracy) przez partyjne koneksje (PO + strzałkowski jego kucy mentor i władca "woli" z Woli).
Niestety decyzja podjęta została na szczeblu bylego burmisrza strzalkowskiego i w ratuszu a nie przez malo elokwetnego dyrektora osir ale to jemu przyjdzie za to zapłacić stanowiskiem.
18.01.2015 19:35 #Daniel z BMWa
Czy udało się uruchomić lodowisko?
19.01.2015 00:36 #JADWISIA
Mam pytanie.Czy lodowisko już działa?
Czy mozna z Woli przyjechac z dzieckiem na łyzwy?
Proszę o informację od kilku lat wszystko funkcjonowało, nie stać mnie na płatne ślizgawki.
Dziekuje
19.01.2015 00:47 #ŚLEPY
#menager napisał(a) 16.01.2015 00:10

Z tego dyrektorka to jakiś kretyn. Teraz powinien donieść na prokuraturę na strażaków, że pomogli pomimo zagrożenia wynikającego z ekspertyzy. Panie Grzegorzu Kuca wracaj Pan sekretarki koordynować bo marny z Pana menager !!!!
On to tylko do Strzałkowskiego na Wolę wiadomo co mu moze robić,i notes nosić
burak zawsze pozostanie burakiem.
19.01.2015 10:08 #dyrektor
Ale piękna nagonka na dyrektora OSIR. zdaje się że dyrektor OSIR nie robić dobrze dzieciakom biednym czy bogatym tylko sprawnie zarządzać instytucja. Nikt nie mówi o tym tylko o wodzie, której nie dał. Poza tym jak się orientuje to prezydent mianował dyrektora i bezpośrednio od prezydenta posiada wszelkie pełnomocnictwa tak by sprawnie zarządzał jednostka miasta. Poprzedni dyrektor który przyszedł z Ursynowa nie chciał być w Bemowskim OSIRZE dłużej. Pewnie dlatego, że nie chciał głębiej wchodzić w bagno, które zostawił jego poprzednik obecniezzastępca burmistrza.
20.01.2015 08:34 #Bemowianka
Może trzeba w takim razie w stosunku do poprzedników wyciągnąć konsekwencje, że narażali nas przez kilka lat uważam, że tak powinno się stać Prawdziwa wieloletnia Mieszkanka Bemowa
20.01.2015 15:17 #mieszkaniec bemowa
jak to opóźnione o miesiąc? chyba raczej o trzy. w zeszłym roku lodowisko było czynne od 2 listopada!
21.01.2015 06:53 #Bemowo
Dziękujemy strażakom za lodowisko
21.01.2015 15:07 #stary zgred
Ciekawy jestem czy to lodowisko ma pozwolenie na użytkowanie , to podobno obiekt tymczasowy?
Co na to PINB?
22.01.2015 14:32 #arab Mustafa
Zamknąć w pizdu to złomowisko.
15.02.2015 01:10 #2 kids
#dyrektor napisał(a) 19.01.2015 10:08

Ale piękna nagonka na dyrektora OSIR. zdaje się że dyrektor OSIR nie robić dobrze dzieciakom biednym czy bogatym tylko sprawnie zarządzać instytucja. Nikt nie mówi o tym tylko o wodzie, której nie dał.
No tak, co tam dzieciaki, po co komu lodowisko w ośrodku sportu!!! Ważne żeby sprawnie zarządzać "instytucją". BRAWO!!!
Sądzę, że dyrektor OSiR-u dostał po prostu prikaz z pl. Bankowego, bo jeśli myśli tak jak cytowany #dyrektor ... aż niewiarygodne
15.04.2021 02:00 #Nnnnnnnn
#menager napisał(a) 16.01.2015 00:10

Z tego dyrektorka to jakiś kretyn. Teraz powinien donieść na prokuraturę na strażaków, że pomogli pomimo zagrożenia wynikającego z ekspertyzy. Panie Grzegorzu Kuca wracaj Pan sekretarki koordynować bo marny z Pana menager !!!!
A jeszcze gorszy z niego burmistrz!!!!!!!!!
15.04.2021 02:03 #Nnnnnnnn
Pan Burmistrz Białołęki czyli pan Kuca tak "dbał o dobro" mieszkańców Bemowa wczesniej, szkoda, że dla mieszkańców Białołęki nie jest tak łaskawy i tu pozwala na wszystko co ze sportem związane!!
15.04.2021 02:06 #Ktosktos
Pan Kuca chyba nie do końca spełnił się jako dyrektor bemowskiego OSiRU ale teraz chce się spełniać jako burmistrz i zarządzający Białołęckim Ośrodkiem Sportu
15.04.2021 02:10 #Nnnnnnnn
#trener napisał(a) 16.01.2015 08:59

- Burmistrz Krzysztof Zygrzak z dnia na dzień polecił mi udostępnienie nieruchomości przy ul. Obrońców Tobruku, informując, że zamierza uruchomić lodowisko - mówi Grzegorz Kuca, p.o. dyrektora bemowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

To wypowiedź pana dyrektora Kucy z Gazety Wyborczej. Pan Dyrektor jest najwyraźniej bardzo zaskoczony tym, że trzeba zorganizować lodowisko tam gdzie zawsze było. Żenujące! On sam powinien o to zadbać, w końcu jest osobą odpowiedzialną za sport w naszej dzielnicy.
A może były juz pan dyrektor twierdzi że nie jest potrzebne bo mu przeszkadza, szkoda tylko że nie dba o potrzeby dzieci młodzieży i innych ludzi korzystających z tego lodowiska. Rozumiem że sam nie chętnie chciałby z niego skorzystać ale przecież ktoś może by chciał. Jak Pan Kuca jest burmistrzem Bialoleki to pozwala na funkcjonowanie ośrodka sportu na Białołęce od 6 do 22 i nie mówi że nie można tak długo bo przeszkadza komuś to

 61/2970 


  • Poleć
  • Polub Tu Bemowo
  • Udostępnij


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:
 
dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA