REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Zajęcia dodatkowe dla dzieci.

 diana

04.08.2014 12:54

Od września chcę zapisać córkę na dodatkowe zajęcia tańca. Słyszałam o ośrodkach zajmujących się twórczym rozwojem dziecka. Stąd moje pytanie: Co sądzicie tego typu placówkach i na co warto zwrócić szczególną uwagę? Bardzo proszę o rady i uwagi.

# ankietka

05.08.2014 14:32

Wszystko zależy czego oczekujecie po takich zajęciach. Jeśli myślisz poważnie o tańcu dla dziecka to lepiej zapisać ją do szkoły baletowej. Jeśli zaś to ma być tylko rozrywka to nie ma większego znaczenia gdzie ją zapiszesz.

 diana

07.08.2014 10:43

Dla mnie ma znaczenie, gdzie będzie chodziło moje dziecko na zajęcia. Nie będzie to szkoła baletowa, ale nie może to być też jakaś "tancbuda" (przepraszam) bez wykwalifikowanej kadry.

REKLAMA

# romka

09.08.2014 12:38

Nie należy przesadzać. Dziecko powinno się rozwijać i rozszerzać swoje zainteresowania, ale trzeba pamiętać, że dziecku też należy się dzieciństwo. Wcale nie mało rodziców pracuje nad karierą swoich dzieci już od ich najmłodszych lat, zaspokajając w ten sposób swoje próżne ambicje.

 diana

11.08.2014 11:23

Dokładnie. Wybór musi należeć do dziecka. Rolą rodziców jest wspierać w chwilach zwątpienia i zniechęcenia, ale w żadnym razie nie zmuszać.

# MadziaK

13.08.2014 17:28

Wybierając placówkę oferującą zajęcia dla dzieci, kierowałam się opinią znajomych i koleżanek córki. Dzięki temu córka chodzi na zajęcia razem z koleżankami a ja jestem zadowolona, bo widzę postępy w posługiwaniu się j. angielskim.

REKLAMA

 diana

18.08.2014 10:23

MadziaK czy córka chodzi tylko na angielski? Ile godzin tygodniowo powinny zabierać dziecku dodatkowe zajęcia żeby nie czuło się przemęczone?

# Amelia G

04.09.2014 19:12

diana napisała 04.08.2014 12:54
Od września chcę zapisać córkę na dodatkowe zajęcia tańca. Słyszałam o ośrodkach zajmujących się twórczym rozwojem dziecka. Stąd moje pytanie: Co sądzicie tego typu placówkach i na co warto zwrócić szczególną uwagę? Bardzo proszę o rady i uwagi.

Jak najbardziej jestem za, moje dziecko też chodzi na zajęcia dodatkowe , wcześniej gdzie indziej, teraz do Akademii Bystrzak na Ursynowie. W szkołach nie ma wystarczająco duzo godzin na tożeby dziecko rozwijało swoj talent i dlatego warto zapisać je na dodatkowe zajecia :)

# Mama

05.09.2014 21:46

Ja byłam w tym tygodniu na zajęciach tanecznych w nowej szkole na Żoliborzu (Art Dance Complex). Poza samym tańcem, instruktor robił podczas zajęć zabawy rozwijające koordynację, a także ćwiczenia rytmiczne. Dzieci były uśmiechnięte i zadowolone, więc polecam.

REKLAMA

# alina

09.09.2014 10:03

Ja zapisałam synka na zajęcia do Bystrzaka w Piasecznie świetna kadra znajomej dziecko już tam chodziło więc miejsce sprawdzone po tych paru dniach mój Bartuś zachwycony zwłaszcza zajeciami plastycznym to mały artysta rośnie. do tego przygotowanie przed szkołą rozwijające logiczne myślenie i kreatywność. Faktycznie w Bystrzaku dzieci są traktowane indywidualnie według swoich potrzeb i zainteresowań.

 tosca

11.09.2014 15:00

diana napisała 04.08.2014 12:54
Od września chcę zapisać córkę na dodatkowe zajęcia tańca. Słyszałam o ośrodkach zajmujących się twórczym rozwojem dziecka. Stąd moje pytanie: Co sądzicie tego typu placówkach i na co warto zwrócić szczególną uwagę? Bardzo proszę o rady i uwagi.

Ja swojego syna po dwoch dniach przenioslam do nowej szkoły ..
Jest to Akademia Bystrzak to placówka na Ursynowie i w Pisecznie , w której dzieci i młodzież rozwijają swoje umiejetności i wyobraźnie, nie tylko matematyczna i polonistyczną, ale rownież artystyczną, są warsztaty teatralne, lekcje tańca, rysunku ,w zależności od grupy wiekowej. A nauczyciele są naprawdę dobrze wykształceni i z podejsciem dobrym do młodzieży i dzieci ..Teraz moj syn z chęcią uczęszcza do szkoły ..

# kisia8001

12.09.2014 14:27

Dla mnie świetną inspiracją był poradnik na portalu Hellozdrowie, gdzie opisano różne miejsca w Warszawie oferujące zajęcia dodatkowe, szczególnie te związane z aktywnością fizyczną. Zdecydowanie warto tam sobie zerknąć.

REKLAMA

# Maria80

18.09.2014 20:29

My od września chodzimy z synkiem na gimnastykę dla dzieci na mokotowie do Gym Generation i jest bardzo zadowolony, grupka jest mała i bardzo fajna instruktorka. Póki co byliśmy 2 razy ale mogę polecić. Za pierwsze zajęcia nie płaciliśmy :)

# Akademia Nauki

01.10.2014 09:59

Jeżeli chcesz aby Twoje dziecko wyprzedziło rówieśników i opanowało nowoczesną technologię Druku 3D zapisz swoje dziecko na kurs w Akademii Nauki. Podczas kursu dzieci posiądą unikatową wiedzę i umiejętności, rozwiną swoją kreatywność i poszerzą wiedzę o otaczającym nas świecie. Są jeszcze wolne miejsca.
Informacje i zapisy :
Akademia Nauki w Warszawie
adres:
ul. Nowogrodzka 49
00-695 Warszawa
telefon:
tel. 22 522 84 32/33
fax. 22 522 84 33
e-mail:nowogrodzka@akn.pl
www.akn.pl

# Akademia Nauki

01.10.2014 10:02

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko szybciej czytało i z większym poziomem zrozumienia, lepiej się koncentrowało, lepiej zapamiętywało, opanowało techniki relaksacyjne, wypracowało w sobie postawę "poradzę sobie" zapisz je na kurs Mądre Dziecko w Akademii Nauki. Zostały ostatnie wolne miejsca na zajęciach w bardzo atrakcyjnych cenach.
Akademia Szybkiej Nauki
Tadeusz Buzarewicz
ul. Nowogrodzka 49
00-695 Warszawa
tel. 22 522 84 32/33
fax. 22 522 84 33
www.akn.pl

REKLAMA

# mamaJulki

03.10.2014 09:57

Na pewno musisz zwrócić uwagę na kadrę - czy jest profesjonalna i ma odpowiednie podejście do dzieci. Bo inaczej córka szybko się zrazi. Moja Julka strasznie chciała tańczyć, więc żeby osłodzić jej początek roku szkolnego zapisałam ją na taniec klasyczny do akademii Etoile w centrum. A może będzie z niej baletnica? ;)

# alina

09.10.2014 10:18

Ja miałam duzy problem z moją córcią. jest dość nieśmiała i zawsze potrzbuje troche czasu zeby oswoic się z grupą. w tym roku chodzimy na angielski, taniec nowoczesny i wokal. W zeszłym roku zapisalam ją również do Train for Future. Fakt, to zajęcia dość drogie , ale mysle ze warte swojej ceny. ja jestem bardzo zadowolona, a Jullka rozpromieniona po kazdych zajęciach. Mysle, że dobre zajecia to przede wszystkim prowadzący, tacy którzy potrafią zintegrować grupę i aktywnie prowadzić zajęcia. wybierajmy zajecia dodatkowe z głową! :-) pozdrawiam

# Danka13

07.11.2014 12:59

A ja mojego Przemka wysłałam na zajęcia z programowania, które prowadzi Inteligentna Planeta na Wilanowie. Syna niesamowicie ciągnie do komputerów i różnych nowinek technologicznych, pomyślałam więc, żeby to wykorzystać i jakoś mądrze ukształtować. Jakoś pod koniec września zauważyłam billboardy u nas na Mokotowie i spróbowałam :) Mały jest zachwycony, że uczy się całkiem nowych rzeczy, a i ja jestem przekonana, że mu się to przyda.

REKLAMA

# EmiliaWawa

13.11.2014 12:57

Danka, ja byłam tam na lekcji pokazowej z "Mistrza Matematyki", bo moja córka ma problemy z tym przedmiotem, a raczej z nauczycielką. Kobieta ma ogromną wiedzę, ale nie potrafi jej przekazać małym dzieciom.

# marek22

17.01.2015 13:36

Duży wybór zajęć mają w centrum sztuki Kokko Art -www.kokkoart.pl. Jestem u nich dość regularnie, bo moja dziecina chodzi tutaj na warsztaty kulinarne ;) Ja też mam zamiar się na coś zapisać...najbardziej to chyba by mi pasowała joga, albo fitness...

# Karo

22.01.2015 13:53

Ja bym skorzystała z bezpłatnej lekcji pokazowej. Tak wybrałam wspomnianą tu wcześniej Inteligentną Planetę - nie lubię kupować kota w worku. Szkoły tańca chyba też udostępniają taką opcję. A na pewno te lepsze tak, i tymi lepiej się zajmować :)

REKLAMA

# Gość

12.03.2015 12:26

Jesli chodzi o rozwoj to ja polecam:) Słyszeliscie BAJKOTWORACH ? taka innowacyjne aplikacja dla dzieci od lat 3 do 12 :) Bardzo rozwija kreatywnośc u dziecka :_ ) Ta aplikacja juz jest w prywatnych szkolach :)
Jes zaprogramowana w 4 jezykach :) : polskim, angielski, hiszpanskim i rosyjskim.
to program, w ktorym dzieci tworza wlasne bajki :) podkladaj glos wybiraja swoj swiat bajki i tworza:) zastosowanie tego programu jest ogormne :) poniewaz ma zastosowanie logopedyczne, wychowawcze, edukacyjne : rozne :) i co najlepsze Twoje dziecko moze tam sie uczyc rowniez jezykow;)
Wejdz koniecznie i pokaz swojemu maluchowi :)
Zapraszam również na swojego bloga http://rodziceprzerwa.blogspot.com/
bajkotwory. pl :)

# gorga

16.06.2015 21:28

Ja bardzo polecam zespół dziecięcy Fasolinki http://www.fasolinki.com.pl/ . Moja córka jest z nimi od kilku miesięcy i naprawdę jest zachwycona. To przede wszystkim pełno frajdy i zabawy. Oczywiście nauka śpiewu swoją drogą, ale to nie przytłacza

# Marek77

22.09.2015 00:19

Polecam kursy programowania w szkole Giganci Programowania. Mój syn chodził do nich na zajęcia wakacyjne na Wałbrzyską, a teraz rozpoczynał będzie semestr. Zajęcia akurat na czasie i prowadzone przez odpowiednich ludzi. Sam jestem programistą i wiem, że ich nauczyciele znają się na temacie. Ale najważniejsze i tak że Stasiowi się podoba. Dla zainteresowanych zapisy jeszcze trwają

REKLAMA

 Bursztynek

13.10.2015 13:59

Dla mam, które chcą by dziecko polubiło zdrowe jedzenie, a jednocześnie one same chcą poplotkować i miło spędzić czas polecam cukiernię https://www.facebook.com/CafePsotneBabki

# AkademiaGitary

14.10.2015 21:17

Serdecznie zapraszam na Dzień Otwarty, 17.10.15, godz. 16:00, szkoła przy ul. Rosoła 10 - w programie pokaz gitary, ukulele, otwarte zajęcia perkusyjne dla dzieci. Zapraszamy dzieci od 4 roku życia! Wstęp wolny
Szczegóły:
www.guitaracademy.edu.pl
500 049 463
akademiagitary@yahoo.com

 Roksana

18.03.2016 16:23

A może https://www.fitplanner.pl/balet-dla-dzieci/warszawa ? Zajęcia baletu dla dzieci łatwo wyszukasz w wyszukiwarce na FitPlanner.pl

REKLAMA

# Kamyczek

02.04.2016 02:25

Na Mokotowie jest nowa sala zabaw Bingobongo http://bingobongo.pl/ Mają duży i czysty plac zabaw który obejmuje trampoliny, karuzele, zjeżdżalnia w basen z kulkami, samochodziki, kącik edukacyjny, miejsce dla rodziców.

# anita

25.04.2016 16:04

Na kinowej 19 jest fajna akademia walki. Zapisałam tam syna i jest bardzo zadowolony z zajęć. Na początku bałam się go zapisać na takie zajęcia. Jednak z czasem widzę że to był bardzo dobry pomysł

# jupi9

04.05.2016 14:36

Fajną kawiarnią z salą zabaw dla dzieci na Żoliborzu jest www.qlkacafe.pl . Byłem w nim już kilka razy i muszę przyznać, że jest to naprawdę dopracowany lokal i jak najbardziej warto korzystać z jego usług.

# olga34

07.07.2016 18:42

Jeśli chodzi o zajęcia BALETOWE, to warto pamiętać o tym, że trzeba zakupić dziecku odpowiedni strój. Tutaj http://arabesque.pl jest sklep, który oferuje tego typu asortyment w rozsądnych cenach. Można tam zakupić zarówno ubrania jak również obuwie.

# judyta

07.07.2016 21:52

Akademia walki na kinowej. Świetne zajęcia judo dla najmłodszych, jesteśmy bardzo z nich zadowoleni

 wwojtek84

08.07.2016 08:44

Przede wszystkim powinnaś zadać sobie pytanie jaki cel miałyby te zajęcia: czy tylko rozwój ogólnoruchowy dziecka, naukę szeroko rozumianego tańca towarzyskiego, czy zajęcia artystyczne (balet). Jeżeli planujesz zrobić ze swej córki tancerkę pamiętaj, że najważniejsze będzie tu poczucie rytmu i dobry słuch. Nie zapominaj też o dodatkowych zajęciach umuzykalniających, które w tym przypadku będą niezbędne. Jeżeli pragniesz tylko, aby Twoja córka nauczyła się tańczyć najważniejsza będzie miła atmosfera na lekcjach. Zasięgnij opinii znajomych i poślij córkę tam, gdzie będzie mogła nawiązać przyjaźnie i kontakty towarzyskie.

# asanka87

24.10.2016 10:47

dokładnie tj pisze wojtek - nalezy znać powód dlaczego chcesz dziecko wysłać na takie zajęcia. U nas jest to głównie chęć by się podszkolili w języku i do tego świetnie bawili. Niestety szkoła im tego nie zapewni tym bardziej, że zajęcia kończą koło 14 a my pracujemy do 17. Takie jest życie.. dlatego też znalazłam fajne miejsce a mianowicie: http://ckperla.pl/ przeglądałam ich oferte i bardzo spodobały mi się zajęcia z anglogrania - coś nowego i ciekawego.

# juaaa

30.11.2016 20:38

Ja mojego synka zapisałam na judo i uważam, że to był strzał w dziesiątkę. Jest to najlepsze co mogłam dla niego wybrać. Wiele się uczy, wyładowuje energię, widzę u niego dużą pasję i zaangażowanie, a i szkoła jest naprawdę super http://judo-chojrak.pl/kontkat/

# Ivette66

09.01.2017 17:31

Moim zdaniem jeżeli chodzi o zajęcia dla dzieci, na pewno świetną opcją będzie szkoła tańca warszawa, a mianowicie http://www.handtohand.pl/ . Dzieciaki będą mogły się tam wyszaleć w trakcie nauki tańca nowoczesnego, a jednocześnie wyładować nadmiar energii, przy czym bez wątpienia tego rodzaju aktywność świetnie wpłynie na ich zdrowie.

 franndd44

10.01.2017 08:39, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 11.01.2017 15:34

No ale nie przesadzajmy, to tylko dzieci niech się bawią.
--------------------------
http://fadoauto.pl/

 nataliarw

20.03.2017 13:24

http://pozytywka.com/najciekawsze-zajecia-kreatywne-dla-dzieci-w-lublinie znajdziecie świetny spis warsztatów dla dzieci w Lublinie :)

# Madźka

28.03.2017 16:00

Na szczęście w stolicy mamy szeroki wybór zajęć dodatkowych dla naszych pociech, mój synek wybrał grę w tenisa, ale zauważylam, ze brakuje mu również zajęć artystycznych , dlatego wyslaliśmy go z mężem na zajęcia gry na perkusji w szkole Muzofilia. Super sprawa, jestem bardzo zadowolona. Z nauczycielami mamy satały kontakt i aż miło patrzeć jak nasz synek robi postępy. Chyba zaczyna go to wciągać i bardzo dobrze :) stał się dużo bardziej wrazliwy i uwielbia swoją drugą szkołę :)

 Cerbens

05.07.2017 13:48

Niekoniecznie trzeba wysyłać dziecko na zajęcia dodatkowe.
Dużo przydatnej wiedzy jest w internecie. Na przykład z tej strony:
http://www.spzakepie.pl można się sporo nauczyć. Moje dziecko z niej korzysta.

 spzakepie

21.08.2017 14:44

Tutaj jest ciekawa opcja w temacie dodatkowych zajęć dal dzieci:
http://www.spzakepie.pl
Myślę, że warto to sprawdzić i rozważyć temat. Jest tam trochę interesujących informacji.

# szmata szeptana

21.08.2017 15:47

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

 Baranowska

22.08.2017 14:14

Ja również uważam, że nie warto nadmiernie obciążać dzieci dodatkowymi zajęciami. Moja córka chodzi tylko na angielski oraz na basen. Dzięki temu zostaje jej sporo wolnego czasu na zabawę. Staram się, by możliwie dużo czasu spędzała na świeżym powietrzu. Ostatnio jej ulubiona zabawka to http://suplementyisport.pl/product-pol-4419-HULAJNOGA-TROJKOLOWA-METEOR-rozowa.html oraz nowy rower. Dzieciaki powinny korzystać z lata, a nie tylko się uczyć :)

# szmata szeptana

24.08.2017 09:18

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,.. "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

# szkoła tańca Gdańsk

24.08.2017 11:22

Warto inwestować w dzieci. Moja córka uwielbiała taniec od zawsze, interesowała się tym, więc zapisałam ją na kurs do http://sosalsa.pl/ Jest teraz szczęśliwa, z łatwością przychodzi jej nauka nowych kroków, więc obie jesteśmy zadowolone z tego wyboru.

# szmata szeptana

24.08.2017 11:30

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,.. "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,.. ..

# MonikaWiled

06.09.2017 10:47

Ja jestem zachwycona kursem Mały Odkrywca w Akademii nauki na Nowogrodzkiej, zdecydowaliśmy się rok temu synka posłać i nie dość że on uwielbia tam chodzić to widać jak się rozwija. Bardzo dużo łapie, ale trudno się dziwić, kadra jest bardzo profesjonalna i mają niesamowite podejście do dzieci. Dzieci bardzo szybko się uczą jak są małe i trzeba to wykorzystać, bo jak nie teraz to kiedy? a poza tym zajęcia są w soboty, w centrum więc łatwo dojechać

# szmata szeptana

06.09.2017 10:55

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,

# gość

03.08.2018 10:51

Małego zapisałam na boks do Akademii Walki na ul.Kinowej i jestem bardzo zadowolona. Mój syn z resztą też uwielbia tam chodzić :)

# sssyf reklamaa

03.08.2018 13:36

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ? ? ?? , ,,

# sonia

04.09.2018 14:34

My jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęci w Akademii Walki na Kinowej :)

# kamilloqwert

06.09.2018 11:55

a może kojarzycie ciekawe zajęcia plastyczne/artystyczne dla dzieciaków 8-9 lat na Zoliborzu?

# Robert ES

06.09.2018 11:59

mój Młody chodzi na świetne zajęcia artystyczne do Aż Po Sufit, na Elbląskiej 67 teraz są,
dzieciaki się tam na serio uczą rysować i widać postępy , a dodatkowo ta Pani tworzy fajną atmosferę i Młody po prostu uwielbia tam chodzić, są na fejsie, to znajdziesz jakiś lepszy kontakt https://web.facebook.com/azposufit2/

# czastech.pl

09.09.2018 18:39

czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię
czastech.pl - Czas na technologię

 grzesiu2

18.09.2018 13:56

Dzieci chodzą na zajęcia, które eliminują seplenienie, afazję, jąkanie czy inne wady wymowy. http://www.logopediatwboss.warszawa.pl/ przyjmuje przy ul. Pustułeczki 9D.

 a-z-u-l

20.09.2018 11:17

Ja stawiam na niebanalne rozwiązania i chciałabym rozwijać pasje dzieci. Stąd mój tegoroczny wybór: zajęcia historyczne na Dziecięcym Uniwersytecie Ciekawej Historii. Bardzo ciekawe zajęcia prowadzone przez świetnych i interesujących wykładowców na Uniwersytecie Warszawskim. -> duch.edu.pl

# wr4

01.09.2019 11:16

ja polecam zajęcia ruchowe u www.football-kids.com

# mat61

25.02.2020 20:10

mega ciekawe zajęcia prowadzą www.fulleren.pl

# mat61

16.04.2020 20:28

czytałam dobre opinie o szkółce piłkarskiej w Warszawie www.football-kids.com

 arekbra

21.04.2020 12:13

Twoje dziecko ma problemy z mową? Nie czekaj długo od razy zgłoś się do logopedy. To najprostszy sposób, aby pomóc dziecku kiedy zauważysz pierwsze oznaki problemów z mową. Dlatego ja nie czekałam i skorzystałam z usług http://www.logopediatwboss.warszawa.pl i uważam że bardzo pomógł mojemu dziecku. Ale pamiętaj, że dobry logopeda to tylko połowa sukcesu. Trzeba też samemu ćwiczyć z dzieckiem.

# matry65

16.12.2020 12:29

polecam www.football-kids.com

 Morela

16.12.2020 14:01

A gimnastyka? Moja córka ćwiczy już kilka lat i jest zachwycona.

# gosc92

13.04.2021 11:54

polecam www.kopalniafutbolu.pl

# karolina77

29.04.2021 12:36

ja bardzo często kupuje mojej córce ksiązki do nauki angielskiego ze strony https://books4children.pl/. bardzo przyjemne dla oka i kolorowe. polecam

# Stencel

04.03.2024 14:50

Warto zapisywać dzieci na zajęcia ruchowe, sami zobaczcie jaki wpływ na rozwój dziecka ma aktywność fizyczna https://www.zgorky.pl/integracja-i-zabawa-jak-szkolenia-narciarskie-wplywaja-na-rozwoj-spoleczny-dziecka/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Kup bilet

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy