REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Zagrywki Oraczyka i jego stronka.

# POwiec

28.10.2006 19:14

Drodzy czytelnicy spostrzegłem że na forum , kiedy ukazuje się krytyczna ocena radnego Oracza zaraz potem powstaje tyle nowych postów ( o zupełnie abstrakcyjnej tematyce ) Tylko po to by szybciutko ukryć ową tyradę. Śmiem stwierdzić że musi działać sam Oracz albo jakaś zorganizowana ekipa która szybko reaguje na takie wypowiedzi.
Dlatego raz jeszcze ( po złości dla radnego ) zamieszczę tekst jednego z wypowiadających się na temat kandydata starającego się o 2 raz o stołek w radzie dzielnicy. A co do Oracza to ...ach po co mi produkować się , jak ta wypowiedz szybko wszystko wyjaśni. Tylko tak sobie skrobnę .... Masz zagrywki na poziomie dziecka z podstawówki Piotrek!
OTO CYTAT ORACZA...
"-Pragnę podziękować za obdarzenie mnie zaufaniem, dzięki któremu mogłem reprezentować Państwa jako radny w Radzie Dzielnicy Białołęka.
Jeżeli zaufają Państwo mojemu doświadczeniu, kompetencjom i zapałowi oraz oddadzą na mnie swój głos, to obiecuję nie zawieść pokładanego zaufania.
Moje dokonania oraz plany dalszego rozwoju Białołęki możecie Państwo odnaleźć już wkrótce na tej stronie.
Dziękuję i zapraszam.
A więc tak Szanowny Pan radny dziękuje za zaufanie. Ok , dzięki przyjęte ( w końcu za 4 lata dietka spływała ) Ten kawałek jest fajny -"Jeżeli zaufają Państwo mojemu doświadczeniu, kompetencjom i zapałowi "... HA HA HA. Zapałowi i kompetencjom Oracz niezły jesteś. Lepszy w dowcipie niż sam Halama i Kabaret Moralnego Niepokoju , razem wzięty!!! Twój zapał skończył się na zdobyciu ciepłej posadki w OPS'ie a ewentualna podnieta i nerwówka wzrosła w ostatnim czasie! Co tam dalej ...ano -"Moje dokonania oraz plany dalszego rozwoju Białołęki możecie Państwo odnaleźć już wkrótce..." Kiedy , człowieku kiedy? Tak samo jak 4 miesiące temu obiecywałeś TU NA FORUM rozpisać się na tematy związane z okolicznościami : sprawy mieszkaniowej Zienteckiej , kasy dla żłobka Ostrowskiego , interwencjami na Konwaliowej ( ciekawe co na to forumowy PIOTREK? ) , nepotyzmu w radzie i innymi sprawami które nie pachną ładnie!
Piszesz tez o swych dokonaniach: Człowieku , czy wazeliniarstwo , lenistwo , cwaniactwo i moralnośc Kalego , którą " Jesteś po brzegi wypełniony " możemy nazwać dokonaniami?!
Kłamiesz Panie radny ! Licząc jednocześnie na głupotę i naiwność ludzką .
A wiec my też Ci ( wyborcy ) dziękujemy . Obiecujemy że nie zapomnimy Twych obiecanek na dzień przy urnie. Nie oddamy na Ciebie głosu , boś niewart naszego zaufania!

# piotrek

28.10.2006 19:54

Jakie interwencje na Konwaliowej? Nic o tym nie wiem!
Żaden radny nie interweniował w spr. Konwaliowej!!!!
Czyżby ktoś chwalił się czymś czego nie zrobił, proszę o dokładne wyjaśnienia, bo zaczynam się denerwować.

# mam dość dupków

28.10.2006 23:13

Widocznie Oracz znów się pochwalił robotą wykonaną cudzymi rękoma albo patrząc na formułkę z jego expoze : -"o moich dokonaniach możecie państwo dowiedzieć się już wkrótce ". Tak więc , dowiemy się już niedługo co tam Oracz dokonał i załatwił na Konwaliowej.
Przecież był ministrantem , a temu nie godzi się łgać ,prawda?

REKLAMA

# 123

29.10.2006 12:34

O rany! Wszedłem na tę stronę Oracza i co widzę ? Przechwałki niemal partyjniackiego kalibru!
"-Szanowni Państwo tyle dla Was zrobiłem , jestem utalentowany i pracowity"
HAHAHAHAHAHA. Zaprawdę powiadam Ci że z miła chęcią zadzwonię do Ciebie by złożyć kondolencje z powodu Twej przegranej ( dla dzielnicy to będzie sukces )
Jesteś naprawdę żałosny! Nigdy zbytnio nie byłeś lubiany w oazie. Jesteś butny i niesympatyczny dla nowych. Trzymasz dystans do ludzi nie dlatego że trudniej Ci poznać kogoś. O nie - lubisz gardzić ludzmi i patrzeć na nich z góry. Czas by zasłona milczenia wreszcie opadła . By inni mieszkańcy poznali
Cię od tej prawdziwej strony. Zdecydowanie Zajc bije Cię na głowę!

# ciut doinformowany..

30.10.2006 00:22

pewnie tą konwaliową takzałatwiał jak nowodworską
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024